Vrijstaande woning te koop: De Koningstraat 44, Koningslust
KopenPeel en MaasVrijstaande woningenDe Koningstraat 44

De Koningstraat 44

Koningslust-centrum, Peel en Maas

€ 194.500
Buurt Koningslust-centrum, KoningslustBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan De Koningstraat 44 in Koningslust ademt rust en ruimte. Met 133 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 2675 m² is er volop plek voor tuin, hobby's of uitbreiding. Het bouwjaar 1968 geeft de woning een solide basis, en de vraagprijs van €194.500 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze regio. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Peel en Maas.

Koningslust-centrum: rustig en groen

Koningslust-centrum is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De bevolking is gemengd: gezinnen, ouderen en alleenstaanden wonen er door elkaar. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Koningslust-centrum heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR, op drie kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Jumbo, Coop, Albert Heijn en Lidl binnen vier kilometer. Basisschool KC Avonturier zit op loopafstand (475 meter). Andere scholen zoals OBS de school en Basisschool De Violier zijn iets verder weg. De gemeente Peel en Maas biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M3 Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 194.500
Prijs per m²€ 1.462
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte2675m²
Bouwjaar1968
BuurtKoningslust-centrum
WijkKoningslust
GemeentePeel en Maas

Locatie

De Koningstraat 44, Koningslust

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningslust-centrum

Inwoners930
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Midden Peelweg 5
3127m
Jumbo
Heierveldlaan 10
3163m
Coop
Dorpstraat 13
3232m

Scholen

12 binnen 5 km

KC Avonturier
Basisonderwijs · 65 leerlingen
475m
OBS de school
Basisonderwijs · 60 leerlingen
3240m
Basisschool De Violier
Basisonderwijs · 399 leerlingen
3309m

Veelgestelde vragen

Over De Koningstraat 44, Koningslust

Is €194.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 1968 met 133 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 2675 m² is de vraagprijs marktconform. In Koningslust liggen de prijzen voor vrijstaande woningen doorgaans in deze range. Het perceel is uitzonderlijk groot, wat de woning extra aantrekkelijk maakt.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2675 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin, mogelijkheden voor een moestuin, schuur, of zelfs een paardenbak (mits vergunning). Het biedt veel privacy en buitenruimte.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Koningslust-centrum?

Koningslust-centrum is niet stedelijk (mate van stedelijkheid 5). De omgevingsadressendichtheid is 135 adressen per km², wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Ideaal als je van ruimte en stilte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?