Vrijstaande woning te koop: De Ontmoeting 38, Dronten
Verkocht onder voorbehoud
KopenDrontenVrijstaande woningenDe Ontmoeting 38

De Ontmoeting 38

De Gilden, Dronten

€ 550.000
Buurt De Gilden, DrontenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 2019 staat in de rustige Drontense wijk De Gilden. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 328 m² is het een fijn gezinshuis. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De prijs van €550.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze buurt. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Dronten.

De Gilden: een groene, kindvriendelijke buurt

De Gilden is een rustige, groene buurt met veel speeltuinen en speelende kinderen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Ik woon er al heel mijn leven met plezier, er is een bos op loopafstand, veel speeltuinen, basisscholen en een buurtsuper, er mist niks." De buurt telt veel gezinnen en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Meer weten over de buurt De Gilden?

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen om de hoek, zoals Katholieke Jenaplan School De Klimboom en IKC de Zevensprong. Het treinstation is op 3,4 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Dronten biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Makelaars van 5VOOR12 op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 4.508
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte328m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtDe Gilden
WijkDronten west
GemeenteDronten

Locatie

De Ontmoeting 38, Dronten

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Harmjan
04-06-2024
Rustige groene buurt

Ik woon er al heel ke leven met plezier er is een bos op loop afstand veel speeltuinen speelende kinderen basisscholen en een buurtsuper er mist niks.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Gilden

Inwoners5.655
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Gilden

Woningvoorraad2.045
Gem. WOZ-waarde€ 410.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Beursstraat 12
638m
Aldi
Schans 51
2365m
Jumbo
De Binnenloop 10
2479m

Scholen

22 binnen 5 km

Katholieke Jenaplan School De Klimboom
Basisonderwijs · 323 leerlingen
592m
IKC de Zevensprong
Basisonderwijs · 392 leerlingen
592m
Openbare Basisschool De Dukdalf
Basisonderwijs · 371 leerlingen
638m

Veelgestelde vragen

Over De Ontmoeting 38, Dronten

Welk energielabel heeft De Ontmoeting 38?

De woning aan De Ontmoeting 38 in Dronten heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €550.000 ligt rond de mediaanprijs in de buurt (€502.500) en is marktconform voor een vrijstaande woning van 122 m². De gemiddelde prijs per m² in De Gilden is €3.633, wat neerkomt op circa €443.000 voor deze oppervlakte, maar vrijstaande woningen zijn doorgaans duurder dan het gemiddelde. De woning is relatief nieuw (2019) en heeft energielabel A, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt De Gilden om in te wonen?

De Gilden is een rustige, groene buurt met veel speeltuinen en een bos op loopafstand. Er wonen veel gezinnen en de buurt wordt hoog gewaardeerd (9,0 uit 1 review). Een bewoner zegt: 'Er is een bos op loopafstand, veel speeltuinen, basisscholen en een buurtsuper, er mist niks.' De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 771, wat bijdraagt aan de rust.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een Albert Heijn (638 m) en meerdere basisscholen, zoals Katholieke Jenaplan School De Klimboom en IKC de Zevensprong (beide 592 m). Het treinstation is 3,4 km verderop. Ook zijn er parken en plantsoenen op 200 m afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Almere College op 2 km.

Hoeveel kost deze woning per maand aan vaste lasten?

De exacte maandlasten hangen af van je hypotheekrente en eigen inbreng. Het energielabel A betekent dat de stookkosten laag zijn. Vraag een hypotheekadviseur om een berekening op maat.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 122 m² woonoppervlak, een perceel van 328 m² en een rustige, kindvriendelijke buurt met speeltuinen en basisscholen op loopafstand is deze woning zeker geschikt voor een gezin. De woning is uit 2019 en heeft energielabel A, dus je hebt weinig onderhoud en lage energiekosten.