Vrijstaande woning te koop: De Slatten 26, Oosterwolde

De Slatten 26

Oosterwolde-Slatten, Ooststellingwerf

€ 689.000
Buurt Oosterwolde-Slatten, OosterwoldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oosterwolde

Deze vrijstaande woning aan De Slatten 26 ligt in een rustige buurt van Oosterwolde. Met 159 m² woonoppervlak en een flink perceel van 813 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €689.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Ooststellingwerf.

Buurt Oosterwolde-Slatten

De buurt Oosterwolde-Slatten is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig criminaliteit.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) of Lidl (twee straten verder). Basisscholen zoals Openbare Basisschool "de Stelling" en de Twirrewyn zijn op loopafstand. Het centrum van Oosterwolde is vlakbij, met restaurants en een park op loopafstand. De gemeente Ooststellingwerf biedt veel groen en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramkema Assurantie- & Makelaarsbedrijf aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 689.000
Prijs per m²€ 4.333
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte813m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtOosterwolde-Slatten
WijkOosterwolde
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

De Slatten 26, Oosterwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwolde-Slatten

Inwoners360
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Stipeplein 14
743m
Lidl
Trambaan 9
818m
Poiesz
Oostenburg 1
1425m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool "de Stelling"
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4073m
de Twirrewyn
Basisonderwijs · 182 leerlingen
4145m

Veelgestelde vragen

Over De Slatten 26, Oosterwolde

Welk energielabel heeft De Slatten 26?

De woning aan De Slatten 26 in Oosterwolde heeft energielabel C.

Is €689.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €689.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 159 m² met een perceel van 813 m² in Oosterwolde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1973.

Hoe is de bereikbaarheid van Oosterwolde?

Oosterwolde ligt in de provincie Friesland, op ongeveer 25 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De auto is de meest praktische manier van reizen. Binnen de buurt zijn voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1973 met een woonoppervlak van 159 m² en een perceel van 813 m². De woning heeft energielabel C. Het is een eengezinswoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool "de Stelling" (4 km) en de Twirrewyn (4,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Oosterwolde centrum, op 1,8 km afstand.