Vrijstaande woning te koop: Diessenplasstraat 5, Holten
KopenRijssen-HoltenVrijstaande woningenDiessenplasstraat 5

Diessenplasstraat 5

Holten-De Haar, Rijssen-Holten

€ 630.000
Buurt Holten-De Haar, HoltenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 345m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Holten

Deze vrijstaande woning aan de Diessenplasstraat 5 ademt de rust van een groene, ruime opzet. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 822 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag in een ruime omgeving woont. Het bouwjaar 1962 geeft de woning een klassieke uitstraling, met energielabel C. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Rijssen-Holten.

De buurt Holten-De Haar

De woning ligt in de buurt Holten-De Haar, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 1.710 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 743, wat duidt op een ruime, dorpse setting.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of de PLUS, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is de Christelijke Basisschool De Regenboog twee straten verder, en de Haarschool is ook dichtbij. Het station van Holten is tien minuten lopen. De gemeente Rijssen-Holten biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RobersVincent Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 3.443
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte822m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtHolten-De Haar
WijkHolten
GemeenteRijssen-Holten

Locatie

Diessenplasstraat 5, Holten

Buurt statistieken

Gegevens uit Holten-De Haar

Inwoners1.710
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 20
345m
Albert Heijn
Dorpsstraat 17
448m
Aldi
Zwartepad 14
474m

Scholen

5 binnen 5 km

Stichting Waerdenborch
Voortgezet onderwijs · 1360 leerlingen
43m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 260 leerlingen
244m
Haarschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
259m

Veelgestelde vragen

Over Diessenplasstraat 5, Holten

Welk energielabel heeft Diessenplasstraat 5?

De woning aan Diessenplasstraat 5 in Holten heeft energielabel C.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 183 m² met een perceel van 822 m² in Holten. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1962. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Holten?

Holten heeft een treinstation op 1,2 km afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is. Vanaf daar reis je naar Deventer of Almelo. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Welke scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je de Christelijke Basisschool De Regenboog (244 m) en de Haarschool (259 m). Ook is er een school voor voortgezet onderwijs, Stichting Waerdenborch, op 43 m afstand. Voor de middelbare school hoef je dus niet ver.