Vrijstaande woning te koop: Dorpstraat 3, Babberich

Dorpstraat 3

Babberich, Zevenaar

€ 475.000
Buurt Babberich, BabberichBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
100% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verrassend ruim perceel

Deze vrijstaande woning uit 1890 staat in het rustige Babberich, een dorp in de gemeente Zevenaar. Met 278 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4061 m² is het een woning met karakter en ruimte. De woning heeft energielabel A, wat bij dit bouwjaar opvallend zuinig is. De vraagprijs van €475.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de unieke combinatie van grootte, perceel en energielabel maakt het een bijzondere optie. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zevenaar.

Babberich: een dorp met rust en ruimte

Babberich is een kleine kern met ongeveer 1545 inwoners. Het is een niet-stedelijk gebied, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene omgeving zien. Lees meer over de buurt Babberich.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die op loopafstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals PLUS en Albert Heijn op een paar kilometer afstand. Basisschool IKC Franciscus zit om de hoek, en er zijn meerdere scholen in de omgeving. Het treinstation is op 3,6 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Zevenaar biedt een fijne mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mark Janssen Vastgoed Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 1.709
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte4061m²
Bouwjaar1890
EnergielabelA
BuurtBabberich
WijkBabberich
GemeenteZevenaar

Locatie

Dorpstraat 3, Babberich

Buurt statistieken

Gegevens uit Babberich

Inwoners1.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Babberich

Woningvoorraad707
Gem. WOZ-waarde€ 275.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Coop
Babborgaplein 1A
638m
PLUS
Masiusplein 24
3143m
Nettorama
Spoorstraat 15
3305m

Scholen

22 binnen 5 km

IKC Franciscus
Basisonderwijs · 113 leerlingen
641m
De Bem
Basisonderwijs · 496 leerlingen
1286m
Liemers College, locatie Landeweer
Voortgezet onderwijs · 412 leerlingen
1703m

Veelgestelde vragen

Over Dorpstraat 3, Babberich

Welk energielabel heeft Dorpstraat 3?

De woning aan Dorpstraat 3 in Babberich heeft energielabel A.

Is €475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€375.500) en ver boven de gemiddelde vraagprijs (€277.250). Maar deze woning is met 278 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 139 m², en het perceel van 4061 m² is uitzonderlijk. Ook het energielabel A is bijzonder voor een woning uit 1890. De prijs lijkt marktconform voor een woning met deze kenmerken.

Hoe is de buurt Babberich om in te wonen?

Babberich is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een niet-stedelijk karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat is er bijzonder aan het energielabel A voor een woning uit 1890?

Een energielabel A is zeer zuinig en ongebruikelijk voor een woning uit 1890. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk beschikt over moderne installaties zoals dubbel glas en een efficiënte verwarming. Dit kan leiden tot lagere energiekosten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 4061 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, wellicht een moestuin, of zelfs een paardenweide. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 600 meter afstand ligt basisschool IKC Franciscus. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Bem op 1,3 km en IKC St. Martinus op 2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Liemers College op 1,7 km of verder weg.