Vrijstaande woning te koop: Dreef 43, Veldhoven

Dreef 43

Veldhoven, Veldhoven

€ 875.000
Buurt Veldhoven, VeldhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 176m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 160 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 61 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Veldhoven

Deze vrijstaande woning aan de Dreef 43 ademt de ruimte en rust van een groene, ruime opzet. Met 176 m² woonoppervlak op een perceel van 710 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1957 geeft de woning karakter, maar het energielabel E vraagt om aandacht. De vraagprijs van €875.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Veldhoven, waar de gemiddelde prijs €616.526 is.

De buurt Veldhoven

De woning staat in de buurt Veldhoven, een wijk met een mix van gezinnen en ouderen. Van de 2.308 woningen is 85% eengezinswoning en 79% koop. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1.223). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3, wat duidt op een gezinsvriendelijke omgeving. Bekijk meer over de buurt Veldhoven.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 341 meter of de Ekoplaza op 388 meter. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Op Dreef (448 meter) of later naar het Sondervick College (1,2 km). De gemeente Veldhoven biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 700 meter en een restaurant op 500 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Kasteren Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.972
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar1957
EnergielabelE
BuurtVeldhoven
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Dreef 43, Veldhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Veldhoven

Inwoners5.475
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Veldhoven

Woningvoorraad2.308
Gem. WOZ-waarde€ 479.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Rapportstraat 2
341m
Ekoplaza
Rapportstraat 10
388m
Aldi
Mira 23a
1042m

Scholen

33 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Op Dreef
Basisonderwijs · 425 leerlingen
448m
Prins Willem Alexanderschool
Speciaal onderwijs · 138 leerlingen
1094m
Sondervick College
Voortgezet onderwijs · 1157 leerlingen
1232m

Veelgestelde vragen

Over Dreef 43, Veldhoven

Welk energielabel heeft Dreef 43?

De woning aan Dreef 43 in Veldhoven heeft energielabel E.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 ligt 42% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€616.526) en ook boven de mediaan (€575.000). De woning is wel 26% groter dan het buurtgemiddelde (176 m² vs 140 m²) en heeft een groot perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de bereidheid van kopers om voor de extra ruimte te betalen.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. In de buurt heeft 17,6% van de koopwoningen een label D of lager, dus label E is niet uitzonderlijk. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.