Vrijstaande woning te koop: Duifhuis 11, Berlicum
Onder bod

Duifhuis 11

Westerbroek en Beekveld, Sint-Michielsgestel

€ 675.000
Buurt Westerbroek en Beekveld, BerlicumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 263m²
263m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Berlicum

Deze vrijstaande woning aan de Duifhuis 11 in Berlicum biedt met 263 m² woonoppervlak en een perceel van 513 m² veel ruimte voor een gezin. Het bouwjaar 1981 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Sint-Michielsgestel.

Buurt Westerbroek en Beekveld

De woning ligt in de buurt Westerbroek en Beekveld, een rustige woonwijk in Berlicum. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Goede buren en omgeving. De groenvoorziening wordt goed onderhouden." De buurt telt 2.355 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, onderhouden omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Aldi, Jumbo of PLUS, allemaal op loopafstand. Basisschool De Kleine Beer ligt twee straten verder, en ook De Parel is dichtbij. Het treinstation is op 6,2 km afstand, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of bus. De gemeente Sint-Michielsgestel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staete - De Meierij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.567
Woonoppervlakte263m²
Perceeloppervlakte513m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtWesterbroek en Beekveld
WijkBerlicum
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Duifhuis 11, Berlicum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Paul
25-07-2025
Het dorp loopt langzaam vol

Goede buren en omgeving. De groenvoorziening word goed onderhouden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerbroek en Beekveld

Inwoners2.355
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Hoogstraat 162
571m
Jumbo
Mercuriusplein 67
664m
PLUS
Mercuriusplein 30
699m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool De Kleine Beer
Basisonderwijs · 86 leerlingen
214m
Basisschool De Parel
Basisonderwijs · 156 leerlingen
435m
Theresiaschool
Basisonderwijs · 485 leerlingen
1127m

Veelgestelde vragen

Over Duifhuis 11, Berlicum

Welk energielabel heeft Duifhuis 11?

De woning aan Duifhuis 11 in Berlicum heeft energielabel C.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 263 m² met een perceel van 513 m² in Berlicum. Het energielabel C en bouwjaar 1981 zijn gebruikelijk voor woningen uit die periode. Vergelijkbaar aanbod in de buurt ligt rond dit prijsniveau.

Hoe is de buurt Westerbroek en Beekveld om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en groen, met goed onderhouden groenvoorzieningen. Het is een gemengde wijk met veel gezinnen en ouderen. Bewoners waarderen de buren en de omgeving. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.