Vrijstaande woning te koop: Edisonstraat 10, Tubbergen
KopenTubbergenVrijstaande woningenEdisonstraat 10

Edisonstraat 10

Tubbergen west, Tubbergen

€ 745.000
Buurt Tubbergen west, TubbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Tubbergen

Deze vrijstaande woning aan de Edisonstraat ademt rust en ruimte. Met 209 m² woonoppervlak op een perceel van 666 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De prijs van €745.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Tubbergen.

Tubbergen west: een dorpse gemeenschap

De buurt Tubbergen west is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een dorpse gemeenschap waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De buurt telt relatief veel 65-plussers, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Meer over de buurt Tubbergen west.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de Aldi is op loopafstand. Kinderen kunnen naar de R.K. basisschool de Wiekslag, twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is Scholengemeenschap Canisius tien minuten lopen. De gemeente Tubbergen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 3.565
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte666m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtTubbergen west
WijkTubbergen
GemeenteTubbergen

Locatie

Edisonstraat 10, Tubbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Tubbergen west

Inwoners1.810
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
De Eendracht 11
567m
Aldi
Waldeckstraat 6
618m
Coop
Zenderseweg 8
3601m

Scholen

7 binnen 5 km

R.K. basisschool de Wiekslag
Basisonderwijs · 437 leerlingen
656m
Scholengemeenschap Canisius
Voortgezet onderwijs · 666 leerlingen
977m
Rooms Katholiek Basisschool Heilig Hart
Basisonderwijs · 57 leerlingen
2636m

Veelgestelde vragen

Over Edisonstraat 10, Tubbergen

Welk energielabel heeft Edisonstraat 10?

De woning aan Edisonstraat 10 in Tubbergen heeft energielabel B.

Is €745.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €745.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 209 m² met een perceel van 666 m² in Tubbergen. Het energielabel B en bouwjaar 1991 zijn gunstig. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Tubbergen west om in te wonen?

Tubbergen west is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een dorpse sfeer. Er wonen relatief veel 65-plussers, wat bijdraagt aan de rust. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,5 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto. Tubbergen is vooral gericht op autoverkeer.