Vrijstaande woning te koop: Egge 9, Veldhoven

Egge 9

Oerle, Veldhoven

€ 948.000
Buurt Oerle, VeldhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Egge in Oerle ademt rust en ruimte. Met 210 m² woonoppervlak en een perceel van 578 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1997 is goed onderhouden en voelt direct als thuis. De vraagprijs van € 948.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Veldhoven.

De buurt: Oerle

Oerle is een dorpse wijk in Veldhoven, met zo'n 2940 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken." De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Oerle biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op nog geen tien minuten lopen. Ook PLUS en Aldi zijn binnen fietsafstand. Voor de kinderen is basisschool De Brembocht om de hoek, en ook RKBS De Berckacker en Sint Jan Baptist zitten in de buurt. De gemeente Veldhoven heeft alles wat je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Schans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 948.000
Prijs per m²€ 4.514
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte578m²
Bouwjaar1997
BuurtOerle
WijkOerle
GemeenteVeldhoven

Locatie

Egge 9, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Nick vd Meerakker
26-03-2025
Veldhoven is een prima buurt, er zijn wel bepaalde wijken zoals 5501 die wel wat onderhoudt kunnen gebruiken

Veilig, vrij schoon, leuk, Kwa onderwijs, het sondervick is geen goede school… maar dat is echt de school schuld/probleem, het zijn slechte docenten, slechte begeleiding,

Buurt statistieken

Gegevens uit Oerle

Inwoners2.940
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
939m
PLUS
Dommelshei 10
1236m
Albert Heijn
Mira 25
1466m

Scholen

26 binnen 5 km

Zuiderbos school voor SO en VSO
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
370m
De Brembocht (2 locaties 't Look en Zilverackers)
Basisonderwijs · 369 leerlingen
644m
Rooms Katholieke Basisschool De Berckacker
Basisonderwijs · 178 leerlingen
832m

Veelgestelde vragen

Over Egge 9, Veldhoven

Is € 948.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 948.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 210 m² met een perceel van 578 m² in Oerle. Het bouwjaar 1997 betekent dat de woning relatief modern is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Oerle?

Oerle ligt in Veldhoven, met een treinstation op 7,9 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 634, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?