Vrijstaande woning te koop: Eibergseweg 18, Groenlo

Eibergseweg 18

Oosteres, Oost Gelre

€ 398.018
Buurt Oosteres, GroenloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 144m²
144m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Eibergseweg 18 in Groenlo ademt historie. Het bouwjaar 1870 geeft het pand een authentieke uitstraling, met ruime verhoudingen en een eigen plek op een perceel van 300 m². De woning heeft 144 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere kamers. Met een vraagprijs van € 398.018 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaand huis in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oost Gelre.

De buurt Oosteres

De woning ligt in de buurt Oosteres, een rustige woonwijk in Groenlo. De buurt telt zo'n 340 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of Jumbo en Aldi twee straten verder. Basisschool 't Carillon is vlakbij, op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voor het voortgezet onderwijs kun je naar Marianum, tien minuten lopen. De gemeente Oost Gelre biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Iets Anders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.018
Prijs per m²€ 2.764
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1870
BuurtOosteres
WijkGroenlo
GemeenteOost Gelre

Locatie

Eibergseweg 18, Groenlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosteres

Inwoners340
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Beltrumsestraat 40
566m
Jumbo
Den Koem 2
690m
Aldi
Het Pand 2
721m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool 't Carillon
Basisonderwijs · 205 leerlingen
268m
Marianum
Voortgezet onderwijs · 1008 leerlingen
853m
Basisschool Sint Willibrordus
Basisonderwijs · 111 leerlingen
911m

Veelgestelde vragen

Over Eibergseweg 18, Groenlo

Is € 398.018 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 398.018 is marktconform voor een vrijstaande woning van 144 m² met een perceel van 300 m² in Groenlo. Het bouwjaar 1870 geeft de woning een authentiek karakter, maar kan ook betekenen dat er onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie van de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Groenlo, in de buurt Oosteres. Het treinstation is op 4,7 km afstand, dus niet direct om de hoek. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgevingsadressendichtheid is 652, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten: Albert Heijn op 566 m, Jumbo op 690 m en Aldi op 721 m. Basisschool 't Carillon is op 268 m, en kinderdagverblijven op 600 m. Ook een park of plantsoen is op 200 m. Het is een rustige buurt met voldoende dagelijkse voorzieningen.