Vrijstaande woning te koop: Elsbosweg 23, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Elsbosweg 23

De Hooilanden, Apeldoorn

€ 1.069.000
Buurt De Hooilanden, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 404m²
404m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1907 staat op een ruim perceel van 4675 m² in het buitengebied van Klarenbeek. Het huis ademt karakter met een flinke woonoppervlakte van 404 m², verdeeld over meerdere lagen. Het energielabel G geeft aan dat de stookkosten hoog kunnen uitvallen, maar dat hoort bij een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.069.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn voor een vergelijking.

De Hooilanden: rust en ruimte

De woning ligt in de buurt De Hooilanden, een landelijke omgeving met veel groen. De buurt telt 830 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is voor dagelijkse boodschappen. De sfeer is rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Meer over de buurt lees je op de pagina over buurt De Hooilanden.

Het dagelijks leven in Klarenbeek

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, ligt op ruim 1,7 km afstand. Ook basisscholen zoals Basisschool Eben-Haëzer en Openbare Basisschool Oosterhuizen zijn op ongeveer 3 km afstand te vinden. Het treinstation ligt op 3,7 km. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt. Lees meer over de gemeente Apeldoorn.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.069.000
Prijs per m²€ 2.646
Woonoppervlakte404m²
Perceeloppervlakte4675m²
Bouwjaar1907
EnergielabelG
BuurtDe Hooilanden
WijkKlarenbeek en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Elsbosweg 23, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Hooilanden

Inwoners830
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Hoofdweg 86
1772m
PLUS
Musketiersveld 115
3214m
Dekamarkt
Eglantier 668
3382m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool Eben-Haëzer (Locatie Apeldoorn)
Basisonderwijs · 276 leerlingen
2839m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2970m
PCBO De Terebint
Basisonderwijs · 213 leerlingen
3015m

Veelgestelde vragen

Over Elsbosweg 23, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Welk energielabel heeft Elsbosweg 23?

De woning aan Elsbosweg 23 in Klarenbeek (Gem. Apeldoorn) heeft energielabel G.

Is €1.069.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.069.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (404 m²) en het ruime perceel (4675 m²) is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning uit 1907 in deze regio. Het energielabel G kan voor sommige kopers een punt van overweging zijn, omdat de stookkosten hoog kunnen uitvallen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Apeldoorn om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten kunnen daardoor hoog zijn, vooral in de winter.

Hoe is de bereikbaarheid van Klarenbeek?