Vrijstaande woning te koop: Erasmusweg 12, Noordwijk

Erasmusweg 12

De Zuid, Noordwijk

€ 1.769.000
Buurt De Zuid, NoordwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 266m²
266m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Noordwijk

Deze vrijstaande woning aan de Erasmusweg in Noordwijk biedt een flinke oppervlakte van 266 m² op een ruim perceel van 665 m². Het huis uit 1990 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De woning ligt in een rustige buurt, dicht bij het centrum en het strand. Met een vraagprijs van €1.769.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat in deze omgeving is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Noordwijk voor vergelijkbare opties.

De Zuid: een rustige buurt

De woning staat in de buurt De Zuid, een rustige woonwijk in Noordwijk. De buurt telt ongeveer 680 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt De Zuid staat bekend om zijn rust en ruimte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Vomar, die op loopafstand ligt. Ook de Dirk en Albert Heijn zijn op een paar minuten fietsen te bereiken. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Andreas en Basisschool De Avonturier, beide op fietsafstand. Voor het voortgezet onderwijs kun je naar het Teylingen College Leeuwenhorst. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een bibliotheek.

Aangeboden door Bonnike Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonnike Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.769.000
Prijs per m²€ 6.650
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte665m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtDe Zuid
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Erasmusweg 12, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuid

Inwoners680
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
534m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1366m
Albert Heijn
Bonnikeplein 2
1370m

Scholen

11 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3402m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3822m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3886m

Veelgestelde vragen

Over Erasmusweg 12, Noordwijk

Welk energielabel heeft Erasmusweg 12?

De woning aan Erasmusweg 12 in Noordwijk heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.769.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.769.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte van 266 m², het ruime perceel van 665 m² en het energielabel A, is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Noordwijk. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Noordwijk, op ongeveer 6,5 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is rustig en goed bereikbaar, maar voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus.

Wat voor type buurt is De Zuid?

De Zuid is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen relatief veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), wat betekent dat het er niet druk is. Er is een park op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op fietsafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Andreas (3,9 km) en Basisschool De Avonturier (4,4 km). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij het Teylingen College Leeuwenhorst (3,4 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en lage energiekosten. Je hoeft geen hoge stookkosten te verwachten.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 665 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar er is voldoende ruimte voor een tuin en eventueel een terras.

Bonnike Makelaardij