Vrijstaande woning te koop: Fazantstraat 39, Culemborg
KopenCulemborgVrijstaande woningenFazantstraat 39

Fazantstraat 39

Goilberdingen West, Culemborg

€ 970.000
Buurt Goilberdingen West, CulemborgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Fazantstraat 39 in Culemborg ademt rust en ruimte. Met 193 m² woonoppervlak en een perceel van 374 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €970.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Culemborg.

Buurt Goilberdingen West

De woning ligt in buurt Goilberdingen West, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl en PLUS, beide op vijf minuten lopen. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen. Basisscholen zoals Montessorischool Parijsch en Oranje Nassauschool Culemborg zitten op loopafstand. De gemeente Culemborg biedt verder een treinstation op 2,6 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder J&B Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 970.000
Prijs per m²€ 5.026
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte374m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtGoilberdingen West
WijkCulemborg West
GemeenteCulemborg

Locatie

Fazantstraat 39, Culemborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Goilberdingen West

Inwoners2.225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Koopmans Gildeplein 14
600m
PLUS
Koopmansgildeplein 16
600m
Jumbo
Vianensestraat 5
1474m

Scholen

23 binnen 5 km

Montessorischool Parijsch
Basisonderwijs · 201 leerlingen
570m
Oranje Nassauschool Culemborg
Basisonderwijs · 340 leerlingen
721m
Oranje Nassauschool, locatie Molenzicht
Basisonderwijs · 188 leerlingen
732m

Veelgestelde vragen

Over Fazantstraat 39, Culemborg

Welk energielabel heeft Fazantstraat 39?

De woning aan Fazantstraat 39 in Culemborg heeft energielabel A.

Is €970.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €970.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 193 m² met energielabel A in Culemborg. De woning heeft een ruim perceel van 374 m² en is gebouwd in 2000, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Goilberdingen West, een rustige buurt in Culemborg. Het treinstation van Culemborg is op 2,6 km afstand, goed te fietsen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1273, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?