Vrijstaande woning te koop: G. Redekerstraat 9, Wehe-Den Hoorn
KopenHet HogelandVrijstaande woningenG. Redekerstraat 9

G. Redekerstraat 9

Wehe - Den Hoorn, Het Hogeland

€ 249.500
Buurt Wehe - Den Hoorn, Wehe-Den HoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de G. Redekerstraat 9 in Wehe-Den Hoorn ademt historie met een bouwjaar van 1886. Met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 535 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Het Hogeland.

De buurt Wehe - Den Hoorn

Wehe - Den Hoorn is een rustig dorp in de gemeente Het Hogeland. De bevolking telt 690 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je elkaar kent. De buurt Wehe - Den Hoorn heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, beide op een paar minuten rijden. De dichtstbijzijnde basisschool, Kindcentrum Hoogholtje, ligt om de hoek. Ook het voortgezet onderwijs is vlakbij. De gemeente Het Hogeland biedt rust en ruimte.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder makelaardij Stenekes op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 1.306
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte535m²
Bouwjaar1886
EnergielabelD
BuurtWehe - Den Hoorn
WijkLeens
GemeenteHet Hogeland

Locatie

G. Redekerstraat 9, Wehe-Den Hoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Wehe - Den Hoorn

Inwoners690
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Nije Nering 2
2668m
Aldi
De Nije Nering 16
2708m
Coop
Raadhuisstraat 10
2816m

Scholen

5 binnen 5 km

Kindcentrum Hoogholtje
Basisonderwijs · 39 leerlingen
889m
Basisschool De Handpalm - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 67 leerlingen
2554m
SWS De Leenstertil
Basisonderwijs · 91 leerlingen
2650m

Veelgestelde vragen

Over G. Redekerstraat 9, Wehe-Den Hoorn

Welk energielabel heeft G. Redekerstraat 9?

De woning aan G. Redekerstraat 9 in Wehe-Den Hoorn heeft energielabel D.

Is €249.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 191 m² in Wehe-Den Hoorn. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Wehe-Den Hoorn?

Het dorp ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,9 km afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen doe je bij Jumbo of Aldi op ongeveer 2,7 km. Basisscholen zoals Kindcentrum Hoogholtje zijn op loopafstand. Ook een restaurant en park zijn dichtbij.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1886 en heeft energielabel D. Dat is gebruikelijk voor een woning van die leeftijd.