Tonsel, Ermelo
Bekijk buurtDeze vrijstaande woning uit 2023 ligt in de rustige buurt Tonsel in Ermelo. Met 55 m² woonoppervlak is het compact, maar het perceel is met 8124 m² bijzonder ruim. De huurprijs van €1250 per maand is scherp vergeleken met het buurtgemiddelde van €1650. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Ermelo.
Tonsel is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt 610 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar. De buurt Tonsel heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 618.
Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,5 km afstand, of bij Aldi op 1,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Daltonschool Willem Alexander op 881 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar RSG Slingerbos op 1,4 km. De gemeente Ermelo biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 meter en een park op 1,2 km.
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vestaal Vastgoed B.V. op Funda.
Details van deze woning
Gentenerf 7-11, Ermelo
Gegevens uit Tonsel
Gegevens uit Tonsel
18 binnen 5 km
43 binnen 5 km
Over Gentenerf 7-11, Ermelo
De huurprijs van €1250 is lager dan het gemiddelde in de buurt (€1650) en de mediaan (€1650). De prijs per m² is €22,73, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €22,61. Gezien het kleine woonoppervlak maar zeer ruime perceel is de prijs marktconform.
Het perceel is maar liefst 8124 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt veel mogelijkheden voor tuin, privacy of eventuele uitbreiding, al is het belangrijk om de bestemmingsplanregels te checken.
Tonsel heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 618. Dat betekent dat het er rustig en groen is, met veel ruimte om je heen.
Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Daltonschool Willem Alexander op 881 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar RSG Slingerbos op 1,4 km of StartCollege op 1,3 km.
Het treinstation ligt op 3,0 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.
De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,5 km. Ook zijn er andere opties zoals Aldi op 1,7 km en nog een Jumbo op 1,7 km. Binnen 5 km zijn er 18 supermarkten.
4 woningen in de gemeente Ermelo