Vrijstaande woning te koop: Gerard Doustraat 3, Voorthuizen
Verkocht onder voorbehoud
KopenBarneveldVrijstaande woningenGerard Doustraat 3

Gerard Doustraat 3

De Wheem, Barneveld

€ 669.000
Buurt De Wheem, VoorthuizenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Gerard Doustraat in Voorthuizen heeft een verrassend ruime uitstraling. Met 75 m² woonoppervlak op een perceel van 410 m² is het een compacte woning met een flinke tuin. Het bouwjaar 1983 geeft het een degelijke, jaren '80-uitstraling. De vraagprijs van €669.000 is aan de hoge kant voor een woning van deze omvang, maar de royale kavel en de schaarste aan vrijstaande woningen in de regio maken het een marktconforme prijs. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Barneveld.

De Wheem: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Wheem, een rustige woonwijk in Voorthuizen. De buurt telt 1.375 inwoners en heeft een dorps karakter. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (95%) en koopwoningen (64%). De omgeving is groen en er is een park of plantsoen op loopafstand (0,8 km). Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo (om de hoek, 391 m), de Aldi (twee straten verder, 580 m) of de Albert Heijn (tien minuten lopen, 682 m). Kinderen kunnen naar De Wheemschool (om de hoek, 489 m) of Kindcentrum Van den Bergh (twee straten verder, 515 m). Ook de Kon Wilhelminaschool (604 m) is goed bereikbaar. Het centrum van Voorthuizen is op loopafstand, en de gemeente Barneveld biedt ruime voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Legemaat Makelaardij en Legemaat Makelaardij op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 669.000
Prijs per m²€ 8.920
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar1983
EnergielabelB
BuurtDe Wheem
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Gerard Doustraat 3, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Wheem

Inwoners1.375
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 155C
391m
Aldi
Kerkstraat 12
580m
Albert Heijn
Smidsplein 21
682m

Scholen

9 binnen 5 km

De Wheemschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
489m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
515m
Kon Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
604m

Veelgestelde vragen

Over Gerard Doustraat 3, Voorthuizen

Welk energielabel heeft Gerard Doustraat 3?

De woning aan Gerard Doustraat 3 in Voorthuizen heeft energielabel B.

Is €669.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €669.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 75 m², maar de royale kavel van 410 m² en de schaarste aan vrijstaande woningen in Voorthuizen maken de prijs marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Voorthuizen, een dorp in de gemeente Barneveld. Het treinstation ligt op 3,7 km afstand, dus je bent er met de fiets of auto snel. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een vrijstaande woning uit 1983. Het woonoppervlak is 75 m², maar het perceel is met 410 m² ruim. De woning heeft een eigen tuin en is geschikt voor wie van een eigen stukje grond houdt. Het is een typische jaren '80-woning met een degelijke bouw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Wheemschool (489 m), Kindcentrum Van den Bergh (515 m) en Kon Wilhelminaschool (604 m) zijn allemaal goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Voorthuizen of verder, de dichtstbijzijnde school is op 6,2 km.

Hoe is de buurt De Wheem?

De Wheem is een rustige, groene woonwijk in Voorthuizen. De buurt telt 1.375 inwoners en heeft een dorps karakter. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er is een park op 0,8 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt De Wheem heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.129 adressen per km², wat overeenkomt met een matig stedelijk gebied (stedelijkheidsklasse 3). Het is dus een rustige omgeving, maar met voldoende voorzieningen in de buurt.