Vrijstaande woning te koop: Golfresidentie 132, Dronten
KopenDrontenVrijstaande woningenGolfresidentie 132

Golfresidentie 132

Golfresidentie, Dronten

€ 650.000
Buurt Golfresidentie, DrontenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Golfresidentie

Deze vrijstaande woning aan de Golfresidentie 132 in Dronten ademt rust en ruimte. Met 225 m² woonoppervlak op een perceel van 583 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2000 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Dronten.

De buurt Golfresidentie

De buurt Golfresidentie is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (98%). De meeste huishoudens zijn zonder kinderen (270) of eenpersoons (110), en de gemiddelde leeftijd ligt hoog: 400 inwoners zijn 65-plus. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (12 misdrijven) wijzen op een veilige omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,4 km afstand, om de hoek. Ook Vomar en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Samenwerkingsschool De Brandaris of Het Zuiderlicht, beide op loopafstand. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 meter en een park op 2 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 2.889
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte583m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtGolfresidentie
WijkDronten Zuid
GemeenteDronten

Locatie

Golfresidentie 132, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit Golfresidentie

Inwoners1.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Wardhof 8
1426m
Vomar
De Kajuit 1-9
2653m
Jumbo
De Binnenloop 10
2764m

Scholen

19 binnen 5 km

Samenwerkingsschool De Brandaris
Basisonderwijs · 242 leerlingen
1331m
Het Zuiderlicht
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1331m
Basisschool Het Wilgerijs
Basisonderwijs · 83 leerlingen
1426m

Veelgestelde vragen

Over Golfresidentie 132, Dronten

Welk energielabel heeft Golfresidentie 132?

De woning aan Golfresidentie 132 in Dronten heeft energielabel A.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 225 m² met energielabel A in Dronten. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, maar gezien de kenmerken is de prijs niet buitensporig.

Hoe is de bereikbaarheid van Golfresidentie?

De buurt is rustig gelegen, maar wel goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 5,9 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde zijn Samenwerkingsschool De Brandaris en Het Zuiderlicht, beide op 1,3 km. Ook Basisschool Het Wilgerijs (1,4 km) en Openbare Basisschool Flevosprong (1,9 km) zijn opties. Voortgezet onderwijs is op 4,1 km afstand.