Vrijstaande woning te koop: Goofystraat 12, Almere
KopenAlmereVrijstaande woningenGoofystraat 12

Goofystraat 12

Stripheldenbuurt Oost, Almere

€ 900.000
Buurt Stripheldenbuurt Oost, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Goofystraat 12 in Almere ademt ruimte en rust. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 476 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €900.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almere.

Stripheldenbuurt Oost: een groene, kindvriendelijke wijk

De buurt Stripheldenbuurt Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (60%) en de buurt is vooral populair bij gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 736, wat duidt op een ruime opzet.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op loopafstand (om de hoek). Ook Albert Heijn en Dekamarkt zijn binnen een paar minuten met de auto te bereiken. Basisschool het Avontuur zit naast de deur. Voor het voortgezet onderwijs is Pro-Tom Poesstraat op twee straten verder. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 4.265
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte476m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtStripheldenbuurt Oost
WijkStripheldenbuurt
GemeenteAlmere

Locatie

Goofystraat 12, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Stripheldenbuurt Oost

Inwoners970
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Stripheldenbuurt Oost

Woningvoorraad291
Gem. WOZ-waarde€ 438.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Vomar
Rode Katerplaats 2
610m
Albert Heijn
Lombokstraat 2
2009m
Dekamarkt
Regenboogweg 43
2559m

Scholen

21 binnen 5 km

Basisschool het Avontuur
Basisonderwijs · 175 leerlingen
610m
Het Drieluik
Basisonderwijs · 721 leerlingen
1003m
Pro-Tom Poesstraat
Voortgezet onderwijs · 169 leerlingen
1331m

Veelgestelde vragen

Over Goofystraat 12, Almere

Welk energielabel heeft Goofystraat 12?

De woning aan Goofystraat 12 in Almere heeft energielabel A.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €900.000 is precies de mediaanprijs in de buurt voor koopwoningen. De gemiddelde prijs per m² is €4.254, wat neerkomt op een totale waarde van circa €897.000 voor 211 m². De prijs is dus marktconform.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Stripheldenbuurt Oost?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze vrijstaande woning er één is. De prijzen variëren van €775.000 tot €950.000. Het aanbod is dus beperkt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de Stripheldenbuurt Oost is 87 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar niet uitzonderlijk. Het geeft aan dat kopers de tijd nemen om een beslissing te maken.

Hoeveel energie verbruikt een woning met label A?

Een woning met energielabel A is zeer zuinig. Je kunt rekenen op lage energiekosten, maar exacte bedragen hangen af van je verbruik. In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, dus dit is een goede score.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool het Avontuur ligt op 610 meter, Het Drieluik op 1 km. Voor voortgezet onderwijs is Pro-Tom Poesstraat op 1,3 km en Buitenhout College op 1,8 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of 5 minuten met de auto. Vanaf daar kun je naar Amsterdam en andere steden reizen.

van der Linden Groep
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen