Vrijstaande woning te koop: Goorweg 3, Doornspijk

Goorweg 3

Hoge Enk, Elburg

€ 1.098.500
Buurt Hoge Enk, DoornspijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 198m²
198m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Doornspijk

Deze vrijstaande woning aan de Goorweg in Doornspijk ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 198 m² en een perceel van maar liefst 3895 m² is er volop plek om te leven en te genieten. Het energielabel C geeft aan dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.098.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale opzet en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Elburg voor een vergelijking.

Hoge Enk: een rustige buurt

De woning staat in de buurt Hoge Enk, een rustige woonwijk in Doornspijk. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Ik vind het een heerlijke rustige buurt, waarbij je weinig last hebt van je buren. Je bent lekker op jezelf en er is veel ruimte om je heen." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8 personen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 1,7 km afstand of de Jumbo op 1,9 km. De Hervormde Basisschool Mattanja ligt om de hoek, op 374 meter. Ook PCBS De Wildemaet en het Nuborgh College Lambert Franckens zijn binnen loop- of fietsafstand. De gemeente Elburg biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Der Linde Makelaardij Elburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.098.500
Prijs per m²€ 5.548
Woonoppervlakte198m²
Perceeloppervlakte3895m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtHoge Enk
WijkDoornspijk
GemeenteElburg

Locatie

Goorweg 3, Doornspijk

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
JW
18-02-2025
Rustig

Ik vind het een heerlijke rustige buurt, waarbij je weinig last hebt van je buren. Je bent lekker op jezelf en er is veel ruimte om je heen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoge Enk

Inwoners905
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

SPAR
Oude Hogeweg 2A
1675m
Jumbo
Zwolscheweg 1
1893m
Aldi
Vrijheidsstraat 18
2153m

Scholen

16 binnen 5 km

Hervormde Basisschool Mattanja
Basisonderwijs · 109 leerlingen
374m
PCBS De Wildemaet
Basisonderwijs · 151 leerlingen
1347m
Nuborgh College Lambert Franckens
Voortgezet onderwijs · 824 leerlingen
1787m

Veelgestelde vragen

Over Goorweg 3, Doornspijk

Welk energielabel heeft Goorweg 3?

De woning aan Goorweg 3 in Doornspijk heeft energielabel C.

Is €1.098.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.098.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale opzet van 198 m² woonoppervlak en een perceel van 3895 m². Vrijstaande woningen in deze prijsklasse zijn schaars in de regio. Het energielabel C is redelijk. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Elburg om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe rustig is de buurt Hoge Enk?

De buurt Hoge Enk wordt door bewoners als zeer rustig ervaren. Uit een beoordeling blijkt dat je weinig last hebt van buren en dat er veel ruimte om je heen is. De buurt scoort een 8,0. Het is een landelijke omgeving met veel gezinnen en ouderen.