Vrijstaande woning te koop: Gorzenweg 1A, Heinenoord
Verkocht onder voorbehoud

Gorzenweg 1A

Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard, Hoeksche Waard

€ 2.300.000
Buurt Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard, HeinenoordBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 535m²
535m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand landhuis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Gorzenweg in Heinenoord ademt rust en ruimte. Met 535 m² woonoppervlak op een perceel van 8000 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. Het bouwjaar 1978 en energielabel B geven een solide basis. De vraagprijs van €2.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Hoeksche Waard, dan zie je dat dit een uitzonderlijk object is.

Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard

De buurt Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard is dunbevolkt met 55 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar vooral gezinnen en ouderen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. De stedelijkheid is zeer laag (5), met een omgevingsadressendichtheid van 141, dat is echt buiten wonen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama, dat op loopafstand ligt (240 meter). Ook Albert Heijn, Lidl, SPAR en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Burgemeester Van Bommelschool (1,2 km) of naar een van de andere basisscholen in de omgeving. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar Portus Groene Hart of Dalton Lyceum Barendrecht. De gemeente Hoeksche Waard biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vrieling Makelaars en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.300.000
Prijs per m²€ 4.299
Woonoppervlakte535m²
Perceeloppervlakte8000m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtHeinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard
WijkHeinenoord
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Gorzenweg 1A, Heinenoord

Buurt statistieken

Gegevens uit Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard

Inwoners55
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Nettorama
Boonsweg 26
240m
Albert Heijn
Pieter Repelaerstraat 63
3118m
Lidl
Maximaplein 2
3220m

Scholen

34 binnen 5 km

Burgemeester Van Bommelschool
Basisonderwijs · 48 leerlingen
1233m
Portus Groene Hart
Voortgezet onderwijs · 1543 leerlingen
2774m
Dalton Lyceum Barendrecht
Voortgezet onderwijs · 1694 leerlingen
2853m

Veelgestelde vragen

Over Gorzenweg 1A, Heinenoord

Welk energielabel heeft Gorzenweg 1A?

De woning aan Gorzenweg 1A in Heinenoord heeft energielabel B.

Is €2.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke grootte van de woning (535 m²) en het perceel (8000 m²). Vergelijkbare vrijstaande woningen in Hoeksche Waard zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied met een lage stedelijkheidsgraad. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,3 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1978?

Een woning uit 1978 heeft inmiddels zo'n 45 jaar op de teller. Energielabel B is redelijk, maar isolatie kan mogelijk nog verbeterd worden. Denk aan dubbel glas of dakisolatie. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op de staat van het dak, de kozijnen en de installaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Burgemeester Van Bommelschool op 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Portus Groene Hart (2,8 km) of Dalton Lyceum Barendrecht (2,9 km). Ook zijn er meerdere basisscholen op iets grotere afstand.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Heinenoord Bedrijvenpark Hoeksche Waard is een rustige, landelijke omgeving. Het aantal misdrijven is 24, wat laag is voor een wijk met 55 inwoners. De kans op overlast is klein, al is het altijd goed om de sfeer zelf te ervaren.

Wat voor voorzieningen zijn er in de directe omgeving?

Op loopafstand (240 m) vind je supermarkt Nettorama. Ook zijn er restaurants op 0,7 km en een park/plantsoen op 2,1 km. Voor een huisarts of bibliotheek moet je iets verder (3,8-3,9 km). Het is een plek waar je vooral de rust en ruimte hebt, met basisvoorzieningen dichtbij.