Vrijstaande woning te koop: Graslaan 8, Anna Paulowna

Graslaan 8

Elshof Zuid, Hollands Kroon

€ 1.050.000
Buurt Elshof Zuid, Anna PaulownaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Graslaan 8 in Anna Paulowna ademt ruimte en rust. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 645 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1999 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hollands Kroon.

Elshof Zuid: een fijne, kindvriendelijke buurt

De woning ligt in de buurt Elshof Zuid, een rustige woonwijk met veel jonge gezinnen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Ik heb dit altijd al een fijne buurt gevonden, heel rustig en veel jonge families. Er is vrij veel groen laatst geplant in de omgeving." De buurt telt 970 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een echte gezinsbuurt: 93% van de woningen is een eengezinswoning en 88% is koop.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Vomar, Jumbo, Lidl of Albert Heijn, alle vier op ongeveer een kwartier lopen. Ook scholen zijn dichtbij: IKC De Kroon (338 m) en IKC Spoorbuurt (846 m) zijn beide op loopafstand. Het treinstation ligt op 2 km. De gemeente Hollands Kroon biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en Klaver Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 5.556
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte645m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtElshof Zuid
WijkAnna Paulowna
GemeenteHollands Kroon

Locatie

Graslaan 8, Anna Paulowna

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Sascha
08-12-2024
Rustig en goed voor gezinnen

Ik heb dit altijd al een fijne buurt gevonden, heel rustig een veel jonge families. Er is vrij veel groen laatst geplant in de omgeving. Er zijn twee scholen die beide relatief dichtbij zijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Elshof Zuid

Inwoners970
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Vomar
Sluisplein 24
1184m
Jumbo
Molengang 10-14
1216m
Lidl
Molengang 192
1226m

Scholen

6 binnen 5 km

IKC De Kroon
Basisonderwijs · 312 leerlingen
338m
IKC Spoorbuurt
Basisonderwijs · 274 leerlingen
846m
Rooms Katholieke Basisschool St Jan
Basisonderwijs · 233 leerlingen
3754m

Veelgestelde vragen

Over Graslaan 8, Anna Paulowna

Welk energielabel heeft Graslaan 8?

De woning aan Graslaan 8 in Anna Paulowna heeft energielabel B.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Anna Paulowna. De woning heeft een royale oppervlakte van 189 m² en een perceel van 645 m², met energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Elshof Zuid om in te wonen?

Elshof Zuid is een rustige, groene buurt met veel jonge gezinnen. Bewoners geven de buurt een 9,0 en noemen het 'heel rustig' met 'veel jonge families'. Er is recent veel groen aangeplant. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (18 misdrijven per jaar) en is kindvriendelijk met scholen op loopafstand.