Vrijstaande woning te koop: Hagedisweg 1A, Epe
KopenEpeVrijstaande woningenHagedisweg 1A

Hagedisweg 1A

Hogeland, Epe

€ 1.100.000
Buurt Hogeland, EpeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Epe

Deze vrijstaande woning uit 2003 ligt in een rustige, groene omgeving. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2215 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het royale aanbod. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Epe.

Buurt Hogeland

De woning staat in de buurt Hogeland, een wijk in Epe met veel 65-plussers en een rustig karakter. De buurt heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1125. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt (om de hoek). Ook de Albert Heijn is twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Jenaplanbasisschool 't Hogeland (om de hoek) en de W.G. van de Hulstschool (tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met RSG N.O. Veluwe op loopafstand. De gemeente Epe biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schieven Keizer | Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 6.145
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte2215m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtHogeland
WijkEpe
GemeenteEpe

Locatie

Hagedisweg 1A, Epe

Buurt statistieken

Gegevens uit Hogeland

Inwoners1.185
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Hogeland

Woningvoorraad617
Gem. WOZ-waarde€ 571.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Dekamarkt
Hoge Weerd 18-20
704m
Albert Heijn
Sint Martinusplein 8
995m
Dekamarkt
Markt 8
1048m

Scholen

14 binnen 5 km

Jenaplanbasisschool 't Hogeland
Basisonderwijs · 159 leerlingen
505m
RSG N.O. Veluwe
Voortgezet onderwijs · 969 leerlingen
599m
W.G. van de Hulstschool
Basisonderwijs · 142 leerlingen
739m

Veelgestelde vragen

Over Hagedisweg 1A, Epe

Welk energielabel heeft Hagedisweg 1A?

De woning aan Hagedisweg 1A in Epe heeft energielabel A.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant. In de buurt Hogeland zijn recent twee koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €962.000. De gemiddelde verkooptijd was 50 dagen. Deze woning heeft een groot perceel van 2215 m² en energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Hogeland om in te wonen?

Hogeland is een rustige buurt in Epe met veel 65-plussers. De buurt heeft een matige stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1125. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en ruim.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,6 km afstand. Dit is goed te doen met de auto of fiets, maar niet op loopafstand.