Vrijstaande woning te koop: Hagelkruisweg 1, Sint Odiliënberg
KopenRoerdalenVrijstaande woningenHagelkruisweg 1

Hagelkruisweg 1

Sint Odiliënberg, Roerdalen

€ 595.000
Buurt Sint Odiliënberg, Sint OdiliënbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 294m²
294m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sint Odiliënberg

Deze vrijstaande woning aan de Hagelkruisweg ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 294 m² woonoppervlak en een perceel van 1040 m² is er volop ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De woning uit 1974 heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Roerdalen.

Sint Odiliënberg: een dorp met karakter

Sint Odiliënberg is een rustig dorp in de gemeente Roerdalen, omringd door groen. De buurt telt zo'n 2805 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de leefomgeving veilig is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit en een lage stedelijkheidsgraad.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn is binnen een kwartier fietsen. Basisschool 't Kempke zit om de hoek. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Roermond, op zo'n 3,4 km afstand. Het treinstation ligt op 6,7 km, dus een auto is handig voor woon-werkverkeer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 2.024
Woonoppervlakte294m²
Perceeloppervlakte1040m²
Bouwjaar1974
EnergielabelD
BuurtSint Odiliënberg
WijkSint Odiliënberg
GemeenteRoerdalen

Locatie

Hagelkruisweg 1, Sint Odiliënberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Odiliënberg

Inwoners2.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Molenweg 30
470m
Albert Heijn
Markt 26
1767m
PLUS
Raadhuisstraat 5
3352m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
339m
BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
2383m
Praktijkonderwijs Roermond
Voortgezet onderwijs · 250 leerlingen
2679m

Veelgestelde vragen

Over Hagelkruisweg 1, Sint Odiliënberg

Welk energielabel heeft Hagelkruisweg 1?

De woning aan Hagelkruisweg 1 in Sint Odiliënberg heeft energielabel D.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 294 m² met een perceel van 1040 m² in Sint Odiliënberg. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime opzet en de rustige ligging maken het een aantrekkelijke optie.

Hoe is de buurt Sint Odiliënberg om in te wonen?

Sint Odiliënberg is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De buurt heeft weinig criminaliteit en een lage stedelijkheidsgraad. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.