Vrijstaande woning te koop: Hantumerwei 65A, Aalsum

Hantumerwei 65A

Aalsum, Noardeast-Fryslân

€ 399.000
Buurt Aalsum, AalsumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 423m²
423m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Aalsum

Deze vrijstaande woning aan de Hantumerwei 65A in Aalsum ademt rust en ruimte. Het huis uit 1910 staat op een perceel van maar liefst 3405 m², met een woonoppervlak van 423 m². De woning wordt via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Regiomakelaardij. Met een vraagprijs van €399.000 is dit een scherpe prijs voor wie op zoek is naar een karakteristiek pand met veel grond. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Noardeast-Fryslân.

Buurt Aalsum

Aalsum is een klein dorp in de buurt Aalsum, met 115 inwoners. Het is een rustige omgeving, waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn en 87% koopwoningen. De bevolking is relatief oud: 35% is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een hechte, stille gemeenschap.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, om de hoek op 1,4 km afstand. Ook de Poiesz en Aldi zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is de Christelijke Basisschool Eben Haezer op 1,2 km lopen, en Kindcentrum de Hoeksteen op 1,9 km. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,8 km en een park op 2,1 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Regiomakelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 943
Woonoppervlakte423m²
Perceeloppervlakte3405m²
Bouwjaar1910
BuurtAalsum
WijkMetslawier
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Hantumerwei 65A, Aalsum

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalsum

Inwoners115
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Hantumerweg 14
1434m
Poiesz
De Houtduif 1
1842m
Aldi
Hogedijken 4
2101m

Scholen

19 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Eben Haezer
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1224m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Twine
Speciaal onderwijs · 174 leerlingen
1316m
Kindcentrum de Hoeksteen
Basisonderwijs · 65 leerlingen
1871m

Veelgestelde vragen

Over Hantumerwei 65A, Aalsum

Is €399.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €399.000 voor een vrijstaande woning uit 1910 met 423 m² woonoppervlak en een perceel van 3405 m² is aan de lage kant, gezien de enorme grond. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar let op: het bouwjaar 1910 kan betekenen dat er onderhoud nodig is.

Hoe is de bereikbaarheid van Aalsum?

Aalsum ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde grote supermarkt (Jumbo) is op 1,4 km, goed te doen met de fiets. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus niet ver van voorzieningen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1910?

Een woning uit 1910 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Ook isolatie is vaak niet aanwezig, wat hogere stookkosten betekent. Het energielabel is niet bekend, maar bij een oud huis is het verstandig om bij bezichtiging te letten op de staat van dak, fundering en kozijnen.