Vrijstaande woning te koop: Heereweg 86, Schoorl

Heereweg 86

Schoorl met Bregtdorp, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.375.000
Buurt Schoorl met Bregtdorp, SchoorlBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Schoorl

Deze vrijstaande woning aan de Heereweg in Schoorl is in 2019 gebouwd en heeft energielabel A+. Met een woonoppervlak van 148 m² en een perceel van 672 m² is het een ruime woning. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

De buurt Schoorl met Bregtdorp

Schoorl met Bregtdorp is een rustige buurt met veel oudere inwoners: bijna 35% is 65 jaar of ouder. De buurt telt 3.265 inwoners en 1.618 woningen, waarvan 76% eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza op 700 meter of Jumbo op 800 meter. Basisschool Teun de Jager zit om de hoek, op 350 meter. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 900 meter en een bibliotheek op 1,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Pinedo Makelaardij op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 9.291
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte672m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA+
BuurtSchoorl met Bregtdorp
WijkSchoorl
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Heereweg 86, Schoorl

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoorl met Bregtdorp

Inwoners3.265
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Ekoplaza
Heereweg 13
701m
Jumbo
Heereweg 3
811m
SPAR
Heereweg 279
2234m

Scholen

14 binnen 5 km

Openbare Basisschool Teun De Jager
Basisonderwijs · 170 leerlingen
359m
Basisschool Het Klimduin
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2260m
Berger SGM
Voortgezet onderwijs · 752 leerlingen
3859m

Veelgestelde vragen

Over Heereweg 86, Schoorl

Welk energielabel heeft Heereweg 86?

De woning aan Heereweg 86 in Schoorl heeft energielabel A+.

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Schoorl. De woning is relatief nieuw (2019) en heeft energielabel A+, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak ouder of kleiner.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoorl?

Schoorl ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 553, wat duidt op een weinig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Ekoplaza (700 m) en Jumbo (800 m). Basisschool Teun de Jager zit op 350 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Bergen, op 5,5 km. Er is een restaurant op 900 m en een bibliotheek op 1,5 km.