Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 227, Beerta
KopenOldambtVrijstaande woningenHoofdstraat 227

Hoofdstraat 227

Beerta-Centrum, Oldambt

€ 497.500
Buurt Beerta-Centrum, BeertaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 306m²
306m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Beerta

Deze vrijstaande woning aan de Hoofdstraat in Beerta biedt een combinatie van ruimte en rust. Met 306 m² woonoppervlak en een perceel van 1300 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2007 heeft energielabel D. De vraagprijs van € 497.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oldambt.

Buurt Beerta-Centrum

Beerta-Centrum is een rustige buurt met een mix van inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen als een supermarkt en basisschool op loopafstand. De buurt Beerta-Centrum is populair bij gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de straat vind je een SPAR op twee straten verder. Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen tien minuten rijden. Kindcentrum de Uilenburcht, een basisschool, is om de hoek. De gemeente Oldambt biedt verder een restaurant en bibliotheek op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bödeker Udema Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 497.500
Prijs per m²€ 1.626
Woonoppervlakte306m²
Perceeloppervlakte1300m²
Bouwjaar2007
EnergielabelD
BuurtBeerta-Centrum
WijkBeerta
GemeenteOldambt

Locatie

Hoofdstraat 227, Beerta

Buurt statistieken

Gegevens uit Beerta-Centrum

Inwoners595
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Hoofdweg 123
2857m
PLUS
Jachtlaan 11
4521m
Albert Heijn
Beertsterweg 1D
4741m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum de Uilenburcht
Basisonderwijs · 117 leerlingen
372m
Kindcentrum De Bouwsteen
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1769m
Nieuwkomersschool MiMundo
Basisonderwijs · 55 leerlingen
4426m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 227, Beerta

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 227?

De woning aan Hoofdstraat 227 in Beerta heeft energielabel D.

Is € 497.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 497.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 306 m² met een perceel van 1300 m² in Beerta. De woning is gebouwd in 2007 en heeft energielabel D. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Beerta?

Beerta ligt in de gemeente Oldambt, in het oosten van Groningen. Het treinstation is op 6,9 km afstand. De auto is het meest praktisch voor grotere afstanden. Binnen de buurt zijn voorzieningen als supermarkt en basisschool op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 306 m² en een perceel van 1300 m². Het bouwjaar is 2007 en het energielabel is D. De woning heeft dus veel ruimte, zowel binnen als buiten.