Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 263, Oostwold (Gem. Westerkwartier)
Onder bod

Hoofdstraat 263

Bebouwde kom Oostwold, Westerkwartier

€ 530.000
Buurt Bebouwde kom Oostwold, Oostwold (Gem. Westerkwartier)Bekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 455m²
455m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Dit vrijstaande huis uit 1914 staat in het rustige Oostwold, een dorp in de gemeente Westerkwartier. Met 455 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 8530 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €530.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Westerkwartier.

De buurt Bebouwde kom Oostwold

De buurt Bebouwde kom Oostwold is een kleine, rustige gemeenschap met 610 inwoners. Het is een dorpse omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 7,5. Een bewoner zegt: "Er is veel te doen en er zijn veel sportgelegenheden. Met een basisschool en een kinderopvang." De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz of Albert Heijn, beide op ongeveer 10 minuten lopen. Basisschool Rehoboth en kindcentrum Anne Frank zijn ook op loopafstand. De gemeente Westerkwartier biedt verder voorzieningen zoals een park op 5 minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Achterhof Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 530.000
Prijs per m²€ 1.165
Woonoppervlakte455m²
Perceeloppervlakte8530m²
Bouwjaar1914
EnergielabelG
BuurtBebouwde kom Oostwold
WijkOostwold
GemeenteWesterkwartier

Locatie

Hoofdstraat 263, Oostwold (Gem. Westerkwartier)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Monique
25-09-2024
Geleefd

Er is veel te doen en er zijn veel sportengelegenheden. Met een basisschool en een kinderopvang.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bebouwde kom Oostwold

Inwoners610
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Poiesz
C. Jetsesstraat 1/1
3818m
Albert Heijn
Zuiderweg 27
3940m
Albert Heijn
Burg Kruisingalaan 5
5002m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Rehoboth - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 93 leerlingen
3762m
kindcentrum Anne Frank
Basisonderwijs · 210 leerlingen
4017m
W.A. van Liefland
Speciaal onderwijs · 26 leerlingen
4185m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 263, Oostwold (Gem. Westerkwartier)

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 263?

De woning aan Hoofdstraat 263 in Oostwold (Gem. Westerkwartier) heeft energielabel G.

Is €530.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €530.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 455 m² met een perceel van 8530 m² in Oostwold. Het energielabel G is wel een aandachtspunt, want dat betekent hoge stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder per m², maar hebben vaak een beter energielabel.

Hoe is het energielabel G te verklaren?

Het energielabel G is het laagste label en wijst op een slechte isolatie en een hoge energievraag. Dit is niet ongewoon voor een woning uit 1914. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoog zijn. Het is goed om te weten dat je met isolatie en duurzame maatregelen het label kunt verbeteren, maar dat kost tijd en geld.