Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 33, Zwiggelte

Hoofdstraat 33

Verspreide huizen Zwiggelte, Midden-Drenthe

€ 995.000
Buurt Verspreide huizen Zwiggelte, ZwiggelteBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1098m²
1098m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zwiggelte

Deze vrijstaande woning aan de Hoofdstraat 33 in Zwiggelte ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van maar liefst 1098 m² en een perceel van 19080 m² is dit een plek waar je echt kunt ademen. Het bouwjaar 1955 geeft de woning karakter, terwijl de prijs van €995.000 marktconform is voor een dergelijk object. Vergelijkbaar aanbod in de regio vind je bij vrijstaande woningen in Midden-Drenthe.

De buurt: Verspreide huizen Zwiggelte

De buurt Verspreide huizen Zwiggelte is een landelijke omgeving met 205 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. De sfeer is er rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar des te meer natuur.

Leven in de straat

Het dagelijkse leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 3,3 km of Lidl op 3,6 km. Kinderen gaan naar basisscholen zoals Kindcentrum De Wegwijzer (2,7 km) of IKC de Lindelaar (2,8 km). De gemeente Midden-Drenthe biedt een landelijk karakter met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schelhaas Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 906
Woonoppervlakte1098m²
Perceeloppervlakte19080m²
Bouwjaar1955
BuurtVerspreide huizen Zwiggelte
WijkZwiggelte
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Hoofdstraat 33, Zwiggelte

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zwiggelte

Inwoners205
Mannen51%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 8
3332m
Lidl
Brinklaan 2
3590m
Albert Heijn
Weversstraat 3
5335m

Scholen

2 binnen 5 km

Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
2742m
IKC de Lindelaar
Basisonderwijs · 225 leerlingen
2773m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 33, Zwiggelte

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 1098 m² en een perceel van 19080 m² in Zwiggelte. Vergelijkbare objecten in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Zwiggelte?

Zwiggelte is een landelijk dorp in Midden-Drenthe. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 8,1 km afstand. Met de auto ben je via provinciale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1955?

Een woning uit 1955 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals verouderde installaties of isolatie. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op de staat van dak, fundering en leidingen.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er twee basisscholen: Kindcentrum De Wegwijzer (2,7 km) en IKC de Lindelaar (2,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Westerbork of Beilen, op 7,6 km afstand.