Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 65, Zuidwolde
KopenDe WoldenVrijstaande woningenHoofdstraat 65

Hoofdstraat 65

Zuidwolde kern, De Wolden

€ 850.000
Buurt Zuidwolde kern, ZuidwoldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 254m²
254m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 94m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Zuidwolde

Deze vrijstaande woning uit 1938 ademt sfeer en geschiedenis. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 518 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in De Wolden.

De buurt Zuidwolde kern

Zuidwolde kern is een dorpse buurt met een mix van inwoners. Op basis van vijf beoordelingen scoort de buurt een 9,68. Een bewoner die er al 72 jaar woont zegt: "gezellig waakt een praten met de buren". Een ander noemt het "Gezellig" en "De buren zijn vriendelijke". De buurt telt veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Lees meer over de buurt Zuidwolde kern.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit op 94 meter. Ook de Aldi is om de hoek op 119 meter. Voor een breder assortiment is de PLUS twee straten verder. Basisscholen zijn er voldoende: KC Het Veldboeket, OBS de Schuthoek en 't Kofschip liggen op loopafstand. Het is een rustige, dorpse omgeving waar je snel in het groen bent. De gemeente De Wolden biedt een fijne leefomgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Melenberg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 3.346
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte518m²
Bouwjaar1938
EnergielabelC
BuurtZuidwolde kern
WijkZuidwolde
GemeenteDe Wolden

Locatie

Hoofdstraat 65, Zuidwolde

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

10
Herman Gruppen
03-07-2025
Ik woon er 72 jaar in Zuidwolde

gezellig waakt een praten met de buren

9.3
Herman Gruppen
17-05-2025
Gezellig

De buren zijn vriendelijke

9.9
Herman Gruppen
27-12-2024
Prima

Gezellig goed contact met de buren

9.6
Herman Gruppen
23-12-2024
Leuk

Alert

9.6
Herman Gruppen
22-07-2024
Prima

Prima geen probleem met de buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwolde kern

Inwoners5.360
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Wethouder Klunderstraat 16
94m
Aldi
Wethouder Klunderstraat 18
119m
PLUS
Hoofdstraat 101 A
338m

Scholen

5 binnen 5 km

KC Het Veldboeket
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4038m
OBS de Schuthoek
Basisonderwijs · 210 leerlingen
4583m
't Kofschip
Basisonderwijs · 397 leerlingen
4602m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 65, Zuidwolde

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 65?

De woning aan Hoofdstraat 65 in Zuidwolde heeft energielabel C.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 254 m² met een perceel van 518 m² in Zuidwolde. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1938. De prijs weerspiegelt de ruime oppervlakte en de karakteristieke uitstraling.

Hoe is de buurt Zuidwolde kern om in te wonen?

De buurt scoort een 9,68 uit vijf beoordelingen. Bewoners noemen het gezellig en prijzen het contact met de buren. Er wonen veel 65-plussers, maar ook gezinnen. Het is een dorpse, rustige omgeving met voorzieningen op loopafstand.