Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 9, Buinerveen
Verkocht onder voorbehoud

Hoofdstraat 9

Buinerveen, Borger-Odoorn

€ 425.000
Buurt Buinerveen, BuinerveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 430m²
430m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Hoofdstraat 9 in Buinerveen ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1910 geeft het pand een authentieke uitstraling, met royale verhoudingen en een flink perceel van 1616 m². Met 430 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De vraagprijs van € 425.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Borger-Odoorn.

Buinerveen: rust en ruimte

Buinerveen is een klein dorp in de gemeente Borger-Odoorn, met zo'n 365 inwoners. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de rust nog heerst. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en bijna allemaal koopwoningen. Het is een typische plattelandsgemeenschap, met veel gezinnen en ouderen. De omgeving is groen en stil. Meer over de buurt lees je op de pagina over Buinerveen.

Het dagelijks leven in de straat

De Hoofdstraat is de doorgaande weg door Buinerveen. Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen: de dichtstbijzijnde supermarkt, een Aldi, vind je op ruim 5 km afstand. Ook een SPAR en Albert Heijn zijn op ongeveer 6 km te vinden. Basisschoolkinderen kunnen naar Openbare basisschool School 75, die op loopafstand (224 m) ligt. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een van de omliggende plaatsen, op 7 km afstand. De gemeente Borger-Odoorn biedt meer informatie over voorzieningen in de regio op de pagina over de gemeente Borger-Odoorn.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oosterom Makelaardij o.g. - NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 988
Woonoppervlakte430m²
Perceeloppervlakte1616m²
Bouwjaar1910
EnergielabelF
BuurtBuinerveen
WijkBuinerveen
GemeenteBorger-Odoorn

Locatie

Hoofdstraat 9, Buinerveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buinerveen

Inwoners365
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Buinerstraat 8
5815m
SPAR
Hoofdstraat 49
5942m
Albert Heijn
Hoofdstraat 35
6232m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare basisschool School 75
Basisonderwijs · 63 leerlingen
224m
CKC School 59
Basisonderwijs · 35 leerlingen
1601m
Openbare Basisschool De Westhoek
Basisonderwijs · 43 leerlingen
4317m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 9, Buinerveen

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 9?

De woning aan Hoofdstraat 9 in Buinerveen heeft energielabel F.

Is € 425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 425.000 voor een vrijstaande woning van 430 m² met een perceel van 1616 m² in Buinerveen is marktconform. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel F. Dat is een relatief laag label, wat betekent dat de woning niet goed geïsoleerd is. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een A-, B- of C-label. Het is goed om te weten dat je bij een oudere woning vaak kunt investeren in isolatie om het label te verbeteren.

Hoe is het wonen in Buinerveen?

Buinerveen is een rustig dorp met ongeveer 365 inwoners. Het is een hechte gemeenschap met veel gezinnen en ouderen. De omgeving is groen en stil. Voorzieningen zoals winkels en scholen zijn op enige afstand, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (224 m) vind je Openbare basisschool School 75. Andere basisscholen in de omgeving zijn CKC School 59 (1,6 km) en Openbare Basisschool De Westhoek (4,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een van de omliggende plaatsen, op 7 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 18,9 km afstand. Dat is bijvoorbeeld het station in Emmen of Hoogeveen. Voor het openbaar vervoer ben je dus vooral aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1910?

Een woning uit 1910 heeft vaak karakteristieke details, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan het controleren van het dak, de fundering en het houtwerk. Het energielabel F geeft aan dat isolatie een aandachtspunt is.