Vrijstaande woning te koop: Hoofdweg 122, Bellingwolde

Hoofdweg 122

Bellingwolde, Westerwolde

€ 769.500
Buurt Bellingwolde, BellingwoldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 252m²
252m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1938 ademt een klassieke sfeer, met een flinke tuin eromheen. Met 252 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een gezin of voor wie graag veel leefruimte heeft. De vraagprijs van €769.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Westerwolde.

Bellingwolde: rustig en groen

Bellingwolde is een dorp in de gemeente Westerwolde, met een landelijk karakter. De buurt telt zo'n 2390 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig, want de stedelijkheidsgraad is laag. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Bekijk ook de pagina over Bellingwolde.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, twee straten verder. Ook de SPAR is op loopafstand. Kinderen kunnen naar CBS De Wegwijzer, om de hoek, of naar de Westerschool, op vijf minuten lopen. Het Dollard College voor voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Westerwolde biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Idee aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.500
Prijs per m²€ 3.054
Woonoppervlakte252m²
Perceeloppervlakte2120m²
Bouwjaar1938
EnergielabelC
BuurtBellingwolde
WijkBellingwolde
GemeenteWesterwolde

Locatie

Hoofdweg 122, Bellingwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Bellingwolde

Inwoners2.390
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Hoofdweg 29
1257m
SPAR
Raadhuisstraat 10
5632m
SPAR express
Rijksweg A7 NZ 42
8091m

Scholen

4 binnen 5 km

CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 50 leerlingen
121m
Dollard College Bellingwolde
Voortgezet onderwijs · 203 leerlingen
536m
Westerschool
Basisonderwijs · 104 leerlingen
537m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdweg 122, Bellingwolde

Welk energielabel heeft Hoofdweg 122?

De woning aan Hoofdweg 122 in Bellingwolde heeft energielabel C.

Is €769.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.500 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bellingwolde. Het huis heeft een groot perceel van 2120 m² en een woonoppervlak van 252 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar exacte marktcijfers zijn niet beschikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid van Bellingwolde?

Bellingwolde ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op weinig voorzieningen in de directe omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1938?

Een woning uit 1938 kan verouderde installaties hebben, zoals leidingen of elektra. Het energielabel C is redelijk, maar niet optimaal.