Vrijstaande woning te koop: Kampschutterslaan 4A, Westerlee
Verkocht onder voorbehoud
KopenOldambtVrijstaande woningenKampschutterslaan 4A

Kampschutterslaan 4A

Westerlee, Oldambt

€ 549.500
Buurt Westerlee, WesterleeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 195m²
195m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Westerlee

Deze vrijstaande woning aan de Kampschutterslaan 4A in Westerlee ademt rust en ruimte. Met 195 m² woonoppervlak en een perceel van 742 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Oldambt.

Westerlee: een dorp met karakter

Westerlee is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,3. Een bewoner zegt: "Heel gezellig, wij hebben ook een buurtvereniging die activiteiten organiseert voor zowel ouderen als jongeren." Een ander noemt het "een goed gestructureerde maar individuele buurt" en zou meer onderlinge banden waarderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (99%) en koopwoningen (77%). Het is een rustige plek, met een omgevingsadressendichtheid van 152, dat is niet stedelijk. Bekijk ook de buurt Westerlee.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, Jumbo of PLUS, allemaal op ruim 2,5 km afstand, een kort ritje met de auto. De dichtstbijzijnde basisschool, CBS Het Baken, ligt om de hoek op 415 meter. Ook CBS Mons Sinaï en Openbare Basisschool Heiligerlee zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Het treinstation ligt op 3,1 km. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 2,5 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonstee Makelaar B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 549.500
Prijs per m²€ 2.818
Woonoppervlakte195m²
Perceeloppervlakte742m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtWesterlee
WijkWesterlee
GemeenteOldambt

Locatie

Kampschutterslaan 4A, Westerlee

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.5
Anna
16-04-2025
Een gezellige buurt met echt dorpsgevoel

Heel gezellig, wij hebben ook een buurtvereniging die activiteiten organiseert voor zowel ouderen als jongeren. Er is een basisschool en een kinderopvang. Er is een bos met een Beleefroute en er is genoeg te ontdekken, alles wordt goed onderhouden en de straten zijn schoon.

8.1
Finn
15-06-2024
Een goed gestructureerde maar individuele buurt.

Iedereen kent elkaar wel, maar een buur die niet naast je woont ken je nauwelijks. Meer bonding zou goed zijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerlee

Inwoners1.310
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Heemskerkstraat 55
2601m
Jumbo
Heemskerkstraat 56
2603m
PLUS
Jachtlaan 11
2662m

Scholen

24 binnen 5 km

CBS Het Baken
Basisonderwijs · 85 leerlingen
415m
CBS Mons Sinaï
Basisonderwijs · 74 leerlingen
1025m
Openbare Basisschool Heiligerlee
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1512m

Veelgestelde vragen

Over Kampschutterslaan 4A, Westerlee

Welk energielabel heeft Kampschutterslaan 4A?

De woning aan Kampschutterslaan 4A in Westerlee heeft energielabel A.

Is €549.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €549.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 195 m² met energielabel A in Westerlee. De woning heeft een ruim perceel van 742 m² en is gebouwd in 1995. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kwaliteit en ligging.

Hoe is de buurt Westerlee om in te wonen?

Westerlee wordt door bewoners beoordeeld met een 8,3. Ze waarderen de gezelligheid en de buurtvereniging die activiteiten organiseert. Wel geven sommigen aan dat de onderlinge banden tussen buren die niet naast elkaar wonen, beter kunnen. Het is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool CBS Het Baken ligt op 415 meter lopen. Ook zijn er andere basisscholen en een kinderdagverblijf binnen 1,5 km. Voor boodschappen zijn er supermarkten zoals Aldi, Jumbo en PLUS op ongeveer 2,6 km afstand, goed bereikbaar met de auto of fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 742 m² groot, wat ruimte biedt voor een flinke tuin. De exacte indeling van de tuin is niet gespecificeerd, maar bij een vrijstaande woning uit 1995 is er doorgaans rondom voldoende buitenruimte.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 3,1 km afstand. Daarnaast zijn er busverbindingen in de regio, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is voor de meeste voorzieningen het meest praktisch.