Vrijstaande woning te koop: Kapelleweg 10A, Scharendijke
Verkocht onder voorbehoud

Kapelleweg 10A

Scharendijke, Schouwen-Duiveland

€ 1.095.000
Buurt Scharendijke, ScharendijkeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 254m²
254m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kapelleweg 10A in Scharendijke ademt rust en ruimte. Met 254 m² woonoppervlak en een perceel van 1530 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

Scharendijke: een dorp aan zee

Scharendijke is een rustig dorp op Schouwen-Duiveland, met zo'n 1100 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. De buurt kenmerkt zich door een hoog percentage eengezinswoningen (96%) en veel koopwoningen (73%). De gemeente Schouwen-Duiveland staat bekend om haar natuur en recreatiemogelijkheden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisschool Helcherseeschool is op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen wel wat verder reizen, naar bijvoorbeeld Zierikzee. In het dorp zelf vind je ook een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bijdevaate Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 4.311
Woonoppervlakte254m²
Perceeloppervlakte1530m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtScharendijke
WijkScharendijke
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Kapelleweg 10A, Scharendijke

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharendijke

Inwoners1.110
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Boutlaan 1B
731m
SPAR
Heernisweg 1
2690m
SPAR
Markt 16-18
4033m

Scholen

2 binnen 5 km

Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1009m
Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
3900m

Veelgestelde vragen

Over Kapelleweg 10A, Scharendijke

Welk energielabel heeft Kapelleweg 10A?

De woning aan Kapelleweg 10A in Scharendijke heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.095.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 1530 m² en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Scharendijke. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van Scharendijke?

Scharendijke ligt op Schouwen-Duiveland, een eiland in Zeeland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 34,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (300), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 0,4 km afstand vind je de Helcherseeschool voor basisonderwijs. Binnen 5 km zijn er nog twee andere basisscholen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee, op 12 km afstand.