Vrijstaande woning te koop: Kapteynlaan 5, Almelo
KopenAlmeloVrijstaande woningenKapteynlaan 5

Kapteynlaan 5

Robbenhaarsweg Noord, Almelo

€ 1.150.000
Buurt Robbenhaarsweg Noord, AlmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 205m²
205m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Almelo

Deze vrijstaande woning uit 2019 ademt ruimte en rust. Met 205 m² woonoppervlak en een perceel van 792 m² is er volop plek voor een gezin. De woning ligt in een groene, ruime opzet en valt op door zijn moderne uitstraling. De prijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Almelo.

Robbenhaarsweg Noord: rustig en groen

De buurt Robbenhaarsweg Noord is een stille, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,0. De omgevingsadressendichtheid is laag (529), wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens (15%) en veel huishoudens met kinderen (60%).

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama, op tien minuten lopen. Ook Lidl, PLUS en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Basisschool St. Alphonsus en Scholengemeenschap Canisius liggen om de hoek, op twee straten verder. De gemeente Almelo biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een restaurant op 1,6 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaar van Twente en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 5.610
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte792m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtRobbenhaarsweg Noord
WijkSluitersveld
GemeenteAlmelo

Locatie

Kapteynlaan 5, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Robbenhaarsweg Noord

Inwoners675
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Nettorama
Ootmarsumsestraat 384
1059m
Lidl
Eskerplein 5
1600m
PLUS
Eskerplein 11
1600m

Scholen

38 binnen 5 km

Basisschool St Alphonsus
Basisonderwijs · 332 leerlingen
871m
Scholengemeenschap Canisius
Voortgezet onderwijs · 746 leerlingen
871m
Dr Herderscheeschool
Speciaal onderwijs · 380 leerlingen
1230m

Veelgestelde vragen

Over Kapteynlaan 5, Almelo

Welk energielabel heeft Kapteynlaan 5?

De woning aan Kapteynlaan 5 in Almelo heeft energielabel A.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Almelo. De woning is echter modern (bouwjaar 2019), heeft een groot perceel van 792 m² en een energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 4,8 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Openbaar vervoer is beperkt, maar de buurt is goed bereikbaar via de fiets.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2019?

Een woning uit 2019 is nieuwbouw, dus groot onderhoud is de komende jaren niet nodig. Het energielabel A betekent lage stookkosten. Wel is het verstandig om de installaties (cv-ketel, ventilatie) periodiek te laten controleren, maar dat geldt voor elke woning.