Vrijstaande woning te koop: Kattevlaas 7, Milheeze

Kattevlaas 7

Verspreide huizen Groote Peel, Gemert-Bakel

€ 1.395.000
Buurt Verspreide huizen Groote Peel, MilheezeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 320m²
320m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Milheeze

Deze vrijstaande woning aan de Kattevlaas 7 ligt in een landelijke omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 320 m² en een perceel van maar liefst 12.090 m² is er volop plek voor een gezin of wie van privacy houdt. De woning uit 1994 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Gemert-Bakel.

De buurt: Verspreide huizen Groote Peel

De woning staat in de buurt Verspreide huizen Groote Peel, een dunbevolkt gebied met veel groen. De buurt telt 290 inwoners, waarvan de helft gezinnen met kinderen zijn. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust wordt gewaardeerd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je twee straten verder bij de Aldi of Jumbo, beide op ongeveer 5 kilometer afstand. Ook de basisschool Kindcentrum De Kastanjelaar is om de hoek, op 2,4 kilometer. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar Deurne of Gemert. De gemeente Gemert-Bakel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,2 kilometer en een park op 4,6 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 4.359
Woonoppervlakte320m²
Perceeloppervlakte12090m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Groote Peel
WijkMilheeze
GemeenteGemert-Bakel

Locatie

Kattevlaas 7, Milheeze

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Groote Peel

Inwoners290
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Dorpsstraat 54
4617m
Jumbo
Auerschootseweg 17
4795m
Albert Heijn
Wolfsberg 20
5680m

Scholen

5 binnen 5 km

Kindcentrum De Kastanjelaar
Basisonderwijs · 185 leerlingen
2410m
Gerardusschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
4281m
Kindcentrum De Klimboom
Basisonderwijs · 65 leerlingen
4394m

Veelgestelde vragen

Over Kattevlaas 7, Milheeze

Welk energielabel heeft Kattevlaas 7?

De woning aan Kattevlaas 7 in Milheeze heeft energielabel B.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze regio. Het perceel van 12.090 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn vaak goedkoper, maar hebben minder grond.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, dus je bent afhankelijk van de auto. Het treinstation is op 7,1 kilometer afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 kilometer. De dichtstbijzijnde is Kindcentrum De Kastanjelaar op 2,4 kilometer. Andere opties zijn Gerardusschool (4,3 km) en Kindcentrum De Klimboom (4,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Deurne of Gemert, op 8,2 kilometer.