Vrijstaande woning te koop: Kemperweg 5, Markelo
Verkocht onder voorbehoud

Kemperweg 5

Verspreide huizen Elsen, Hof van Twente

€ 795.000
Buurt Verspreide huizen Elsen, MarkeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 246m²
246m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Kemperweg 5 in Markelo ademt rust en ruimte. Met 246 m² woonoppervlak op een perceel van 706 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €795.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Hof van Twente.

De buurt: Verspreide huizen Elsen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Elsen, een landelijk gebied met veel rust. De buurt telt 450 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het platteland ervaart. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar veel natuur.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je het dichtst bij de PLUS en Dirk, beide op zo'n 3,5 kilometer. De basisschool Elserike ligt op loopafstand, op 476 meter. Ook kinderdagverblijven en andere scholen zijn binnen handbereik. De gemeente Hof van Twente biedt een fijne mix van landelijk wonen met stedelijke voorzieningen in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Keujer Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.232
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte706m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Elsen
WijkElsen
GemeenteHof van Twente

Locatie

Kemperweg 5, Markelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Elsen

Inwoners450
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Kerkplein 1
3562m
Dirk
Grotestraat 8
3562m
Jumbo
van Kollaan 7
4411m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool Elserike
Basisonderwijs · 73 leerlingen
476m
Basisschool de Welp
Basisonderwijs · 115 leerlingen
3174m
Basisschool de Zwaluw
Basisonderwijs · 239 leerlingen
3311m

Veelgestelde vragen

Over Kemperweg 5, Markelo

Welk energielabel heeft Kemperweg 5?

De woning aan Kemperweg 5 in Markelo heeft energielabel A.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 246 m² met een perceel van 706 m² en energielabel A in het buitengebied van Markelo is dit een marktconforme prijs. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. De woning is gebouwd in 2000, dus relatief modern, en het energielabel A zorgt voor lage stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Markelo, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation ligt op 5,6 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool Elserike op 476 meter lopen. Binnen 5 km zijn er 17 scholen, waaronder Basisschool de Welp (3,2 km) en Basisschool de Zwaluw (3,3 km). Voortgezet onderwijs is op 4,4 km afstand.