Vrijstaande woning te koop: Kerkstraat 56, Ossendrecht

Kerkstraat 56

Ossendrecht, Woensdrecht

€ 575.000
Buurt Ossendrecht, OssendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Ossendrecht

Deze vrijstaande woning uit 1965 staat in een rustige straat in Ossendrecht, een dorp in West-Brabant. Met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 514 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel A+ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Woensdrecht.

Ossendrecht: een dorp met voorzieningen

Ossendrecht is een dorp met zo'n 4150 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. Het is er rustig, maar je hebt alles binnen handbereik. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een dorps karakter met een lage stedelijkheidsgraad. De buurt Ossendrecht biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi of PLUS, beide om de hoek. Voor de kinderen is de Rooms Katholieke Basisschool 't Paviljoen op loopafstand, en ook de kinderopvang zit vlakbij. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar het ZuidWestHoek College op 2 km. De gemeente Woensdrecht heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ilse Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 3.443
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte514m²
Bouwjaar1965
EnergielabelA+
BuurtOssendrecht
WijkOssendrecht
GemeenteWoensdrecht

Locatie

Kerkstraat 56, Ossendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Ossendrecht

Inwoners4.150
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Hondseind 10
190m
PLUS
Hondseind 14
231m
Jumbo
Raadhuisstraat 87
3512m

Scholen

6 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool 't Paviljoen
Basisonderwijs · 240 leerlingen
372m
ZuidWestHoek College
Voortgezet onderwijs · 466 leerlingen
2149m
Openbare Basisschool De Dobbelsteen
Basisonderwijs · 226 leerlingen
3392m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 56, Ossendrecht

Welk energielabel heeft Kerkstraat 56?

De woning aan Kerkstraat 56 in Ossendrecht heeft energielabel A+.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 167 m² met een perceel van 514 m² in Ossendrecht. Het energielabel A+ is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Ossendrecht?

Ossendrecht ligt in West-Brabant, vlak bij de grens met België. Het treinstation ligt op 12,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Ossendrecht vind je supermarkten zoals Aldi en PLUS op loopafstand. Ook zijn er basisscholen, waaronder 't Paviljoen, en een kinderopvang vlakbij. Voor de middelbare school moet je naar het ZuidWestHoek College op 2 km. Er is ook een restaurant en bibliotheek in de buurt.