Vrijstaande woning te koop: Kievit 12-230, Baarle-Nassau

Kievit 12-230

Buitengebied Baarle-Nassau, Baarle-Nassau

€ 207.500
Buurt Buitengebied Baarle-Nassau, Baarle-NassauBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Baarle-Nassau

Deze vrijstaande woning aan de Kievit in Baarle-Nassau biedt een oase van rust. Met een woonoppervlak van 92 m² en een enorm perceel van maar liefst 37.342 m² is er volop ruimte om je eigen plek te creëren. Het bouwjaar 1970 geeft de woning een solide basis, en de prijs van € 207.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Baarle-Nassau.

De buurt: Buitengebied Baarle-Nassau

De woning ligt in de buurt Buitengebied Baarle-Nassau, een landelijke omgeving waar rust en natuur centraal staan. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is hier zo ontzettend rustig wonen, heerlijk." De buurt telt zo'n 1.905 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. CBS-cijfers laten zien dat het aandeel eengezinswoningen hoog is (91%), wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de natuur. Voor boodschappen kun je terecht bij Jumbo (op 2,7 km) of Albert Heijn (2,7 km), beide op fietsafstand. Ook is er een basisschool in de buurt: BS de Uilenpoort (3,1 km) en voortgezet onderwijs bij De la Salle (3,3 km). De gemeente Baarle-Nassau biedt een unieke grensligging, met voorzieningen zowel in Nederland als België.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX, Pararius en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 207.500
Prijs per m²€ 2.255
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte37342m²
Bouwjaar1970
BuurtBuitengebied Baarle-Nassau
WijkBaarle-Nassau
GemeenteBaarle-Nassau

Locatie

Kievit 12-230, Baarle-Nassau

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
A van Dijk
14-01-2026
Puur Natuur

Het is hier zo ontzettend rustig wonen, heerlijk. Ik woon in een voormalig klooster (Woonpark de Grens), omgebouwd tot huurappartementen. Rondom het klooster ligt een ruim park met grote bomen en gazons waar ik heerlijk tot rust kan komen. Het park ligt in de luwte en dat vind ik fijn, geen drukte aan mijn kop. Met de fiets zit ik in 10 minuten in het gezellige centrum van Baarle-Nassau. En met de auto zit ik in 10 minuten in Turnhout, ideaal.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Baarle-Nassau

Inwoners1.905
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
St. Annaplein 15
2661m
Albert Heijn
Kerkstraat 8
2672m
Aldi
Stationsstraat 29
2728m

Scholen

2 binnen 5 km

BS de Uilenpoort
Basisonderwijs · 354 leerlingen
3117m
De la Salle
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
3349m

Veelgestelde vragen

Over Kievit 12-230, Baarle-Nassau

Is € 207.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van € 207.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Baarle-Nassau. Het perceel van 37.342 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse, maar met minder grond.

Hoe rustig is het in Buitengebied Baarle-Nassau?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). Bewoners waarderen de stilte en natuur. Een bewoner zegt: "Het is hier zo ontzettend rustig wonen, heerlijk." De omgevingsadressendichtheid is laag (124 adressen per km²), wat bijdraagt aan de landelijke sfeer.