Vrijstaande woning te koop: Klaas Woltjerweg 9, Zuidbroek
Verkocht onder voorbehoud

Klaas Woltjerweg 9

Zuidbroek, Midden-Groningen

€ 539.000
Buurt Zuidbroek, ZuidbroekBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 227m²
227m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Klaas Woltjerweg 9 in Zuidbroek ademt de sfeer van een klassiek dorpshuis. Met een woonoppervlak van 227 m² en een perceel van 545 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1930. De vraagprijs van €539.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Midden-Groningen.

Zuidbroek: rustig dorp met voorzieningen

Zuidbroek is een rustig dorp in Oost-Groningen, met zo'n 3400 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. Een bewoner zegt: "Zuidbroek is een mooi rustig dorp in Oost Groningen. Er zijn een aantal winkels zoals supermarkten, kledingwinkel, slagerij, bakkerij en fietsenmaker en een paar kapsalons." De sfeer is dorps en gemoedelijk. Bekijk ook de pagina over Zuidbroek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit op 113 meter. Ook de Aldi is op loopafstand, twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen zijn er twee basisscholen dichtbij: CBS De Wegwijzer op 337 meter en Openbare Basisschool De Tandem op 370 meter. Het treinstation ligt op 1,3 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Midden-Groningen biedt verder nog meer voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RJ Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 539.000
Prijs per m²€ 2.374
Woonoppervlakte227m²
Perceeloppervlakte545m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtZuidbroek
WijkZuidbroek
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Klaas Woltjerweg 9, Zuidbroek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Wendy Koedoot
16-07-2023
Mooi rustig dorp

Zuidbroek is een mooi rustig dorp in Oost Groningen. Er zijn een aantal winkels zoals supermarkten, kledingwinkel, slagij,bakkerij en fietsenmaker en een paar kapsalons.. Er is voldoende eetgelegenheid. En het ligt vlakbij de A7 en de N33

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidbroek

Inwoners3.400
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Coop
Spoorstraat 21
113m
Aldi
Kerkstraat 77-79
943m
PLUS
Kerkstraat 55
3080m

Scholen

6 binnen 5 km

CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 126 leerlingen
337m
Openbare Basisschool De Tandem
Basisonderwijs · 86 leerlingen
370m
CBS de Parel
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3203m

Veelgestelde vragen

Over Klaas Woltjerweg 9, Zuidbroek

Welk energielabel heeft Klaas Woltjerweg 9?

De woning aan Klaas Woltjerweg 9 in Zuidbroek heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €539.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €539.000 voor een vrijstaande woning van 227 m² met een perceel van 545 m² in Zuidbroek is marktconform. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1930. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken en de ligging.

Hoe is de buurt Zuidbroek om in te wonen?

Zuidbroek is een rustig dorp met ongeveer 3400 inwoners. Er zijn diverse winkels, zoals een Coop en Aldi, en eetgelegenheden. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Het is een veilige buurt met een dorps karakter.