Vrijstaande woning te koop: Klaverberg 2, Groesbeek

Klaverberg 2

Groesbeek Stekkenberg, Berg en Dal

€ 760.000
Buurt Groesbeek Stekkenberg, GroesbeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Groesbeek

Deze vrijstaande woning aan de Klaverberg 2 in Groesbeek ademt rust en ruimte. Met 181 m² woonoppervlak en een perceel van 537 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €760.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Berg en Dal van dit formaat.

Buurt Groesbeek Stekkenberg

De woning ligt in de buurt Groesbeek Stekkenberg, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar basisschool Op de Heuvel, die op 730 meter ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn om de hoek, op 582 meter. Ook Aldi en Coop zijn op loopafstand. De middelbare school Montessori College Groesbeek is op 861 meter, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Berg en Dal biedt een groene omgeving met veel wandel- en fietsmogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RIKJO Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 760.000
Prijs per m²€ 4.199
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte537m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtGroesbeek Stekkenberg
WijkGroesbeek
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Klaverberg 2, Groesbeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Groesbeek Stekkenberg

Inwoners2.585
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Bellevue 3
582m
Aldi
Spoorlaan 3
802m
Albert Heijn
Spoorlaan 5
802m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool Op de Heuvel
Basisonderwijs · 108 leerlingen
730m
Werkenrode
Speciaal onderwijs · 67 leerlingen
861m
Montessori College Groesbeek
Voortgezet onderwijs · 236 leerlingen
861m

Veelgestelde vragen

Over Klaverberg 2, Groesbeek

Welk energielabel heeft Klaverberg 2?

De woning aan Klaverberg 2 in Groesbeek heeft energielabel A.

Is €760.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €760.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 181 m² met een perceel van 537 m² in Groesbeek. Het energielabel A en het bouwjaar 1999 dragen bij aan een gunstig energielabel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 4,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer. De bushaltes in de buurt bieden verbindingen naar omliggende plaatsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Op de Heuvel ligt op 730 meter, Montessori College Groesbeek op 861 meter en basisschool 't Vossenhol op 1,2 km. Ook is er een kinderdagverblijf op 400 meter.