Vrijstaande woning te koop: Koningsweg 14K1A, Arnhem
KopenArnhemVrijstaande woningenKoningsweg 14K1A

Koningsweg 14K1A

West van Schaarsbergen, Arnhem

€ 180.000
Buurt West van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 932m²
932m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schaarsbergen

Deze vrijstaande woning aan de Koningsweg in Arnhem is een oase van rust. Met een woonoppervlak van 932 m² en een perceel van 2840 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 2007 zorgt voor een moderne uitstraling. De prijs van €180.000 is scherp voor een woning van dit formaat, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Arnhem.

Buurt West van Schaarsbergen

De buurt West van Schaarsbergen is een rustige, bosrijke omgeving. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super fijn en rustig". De buurt telt 640 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is een plek waar rust en natuur centraal staan.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op ruim vier kilometer afstand, of bij de Albert Heijn op bijna vijf kilometer. Scholen zoals Basisschool 't Panorama en De zYp liggen op ongeveer 3,8 kilometer. Het treinstation is op 4,8 kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HUYSSHOP en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 180.000
Prijs per m²€ 193
Woonoppervlakte932m²
Perceeloppervlakte2840m²
Bouwjaar2007
BuurtWest van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Koningsweg 14K1A, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Elise van Beers
20-05-2025
Super fijn en rustig

Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit West van Schaarsbergen

Inwoners640
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
4304m
SPAR express
Slenkweg 1
4429m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
4910m

Scholen

12 binnen 5 km

Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
3109m
Basisschool 't Panorama
Basisonderwijs · 235 leerlingen
3821m
De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
3842m

Veelgestelde vragen

Over Koningsweg 14K1A, Arnhem

Is €180.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning met 932 m² woonoppervlak en een perceel van 2840 m² is €180.000 aan de lage kant. Het bouwjaar 2007 is relatief modern. De prijs is marktconform voor deze buurt, waar de woningvoorraad klein is en veel eengezinswoningen staan.

Hoe rustig is de buurt West van Schaarsbergen?

De buurt wordt door bewoners als zeer rustig ervaren. Een beoordeling geeft een 9,5 voor rust en gezelligheid. Met 640 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 33 is het een stille, bosrijke omgeving.

Zijn er voorzieningen zoals supermarkten en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 4,3 km, gevolgd door SPAR express en Albert Heijn op ongeveer 4,4-5 km. Scholen zoals Basisschool 't Panorama en De zYp liggen op 3,8 km. Het treinstation is op 4,8 km.