Vrijstaande woning te koop: Koningsweg 14KA54, Arnhem
KopenArnhemVrijstaande woningenKoningsweg 14KA54

Koningsweg 14KA54

West van Schaarsbergen, Arnhem

€ 299.500
Buurt West van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 932m²
932m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schaarsbergen

Deze vrijstaande woning aan de Koningsweg in Arnhem is een oase van rust. Met een woonoppervlak van 932 m² en een perceel van 2840 m² biedt het volop ruimte. Het bouwjaar 2007 zorgt voor een moderne uitstraling. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor vrijstaande woningen in Arnhem.

Buurt West van Schaarsbergen

De buurt West van Schaarsbergen is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: 'Super fijn en rustig, er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt.' De buurt telt 640 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is een plek waar rust en saamhorigheid samenkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 4,3 km afstand, of de SPAR express op 4,4 km. Basisschool 't Panorama ligt op 3,8 km, en de Arnhemse Montessorischool op 4,3 km. Het treinstation is 4,8 km verderop.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HUYSSHOP en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 321
Woonoppervlakte932m²
Perceeloppervlakte2840m²
Bouwjaar2007
BuurtWest van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Koningsweg 14KA54, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Elise van Beers
20-05-2025
Super fijn en rustig

Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit West van Schaarsbergen

Inwoners640
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
4304m
SPAR express
Slenkweg 1
4429m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
4910m

Scholen

12 binnen 5 km

Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
3109m
Basisschool 't Panorama
Basisonderwijs · 235 leerlingen
3821m
De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
3842m

Veelgestelde vragen

Over Koningsweg 14KA54, Arnhem

Is €299.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.500 voor een vrijstaande woning uit 2007 met 932 m² woonoppervlak en een perceel van 2840 m² is marktconform. De woning ligt in een rustige buurt met veel groen, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Schaarsbergen, een rustig deel van Arnhem. Het treinstation is 4,8 km verderop, en de dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) op 4,3 km. De omgevingsadressendichtheid is laag (33), wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Wat voor type buurt is West van Schaarsbergen?

West van Schaarsbergen is een landelijke buurt met 640 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (82%), en slechts 17% is koop. Het is een rustige, groene omgeving met veel eenpersoonshuishoudens (200 van de 270 huishoudens).