Vrijstaande woning te koop: Koperslagerij 34, Zevenbergen
KopenMoerdijkVrijstaande woningenKoperslagerij 34

Koperslagerij 34

Zwanengat en omgeving, Moerdijk

€ 700.000
Buurt Zwanengat en omgeving, ZevenbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Zevenbergen

Deze vrijstaande woning aan de Koperslagerij 34 ligt in een rustige, groene omgeving. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1500 m² is er volop ruimte. De woning uit 1991 is in goede staat en biedt een fijne basis voor wie van privacy houdt. De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze prijsklasse, zeker gezien de grote kavel. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Moerdijk.

Zwanengat en omgeving: rustig en groen

De buurt Zwanengat en omgeving is een kleinschalige woonwijk met veel eengezinswoningen (95%). Het is er rustig en groen, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (67%). De buurt Zwanengat en omgeving heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, veilige omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 10 minuten lopen. Ook Aldi en Jumbo zijn binnen fietsafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Kindcentrum De Boemerang (ruim een kwartier lopen) of RKBS De Toren. Voor voortgezet onderwijs is Markland Zevenbergen dichtbij. Het treinstation ligt om de hoek. De gemeente Moerdijk biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kuijpers Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.704
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte1500m²
Bouwjaar1991
BuurtZwanengat en omgeving
WijkZevenbergen
GemeenteMoerdijk

Locatie

Koperslagerij 34, Zevenbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwanengat en omgeving

Inwoners445
Mannen54%
Vrouwen45%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenstraat 17A
894m
Aldi
De Donk 12-14
1327m
Jumbo
Zandberg 4
1995m

Scholen

6 binnen 5 km

Markland Zevenbergen
Voortgezet onderwijs · 1086 leerlingen
910m
Kindcentrum De Boemerang
Basisonderwijs · 205 leerlingen
1386m
Rooms Katholieke Basisschool De Toren
Basisonderwijs · 143 leerlingen
1450m

Veelgestelde vragen

Over Koperslagerij 34, Zevenbergen

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 189 m² met een perceel van 1500 m² in Zevenbergen. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. De woning is ruim en heeft een grote tuin, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus op loopafstand.

Wat voor type buurt is Zwanengat en omgeving?

Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (95%) en een laag criminaliteitscijfer (27 misdrijven). De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een dorps gevoel.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand, zoals Kindcentrum De Boemerang (1,4 km) en RKBS De Toren (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs is Markland Zevenbergen op 0,9 km afstand.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1500 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een bijgebouw.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het bouwjaar is 1991, dus de woning heeft waarschijnlijk redelijke isolatie, maar het is aan te raden om dit bij de makelaar te verifiëren.

Kuijpers Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen