Vrijstaande woning te koop: Korenveld 1, Braamt

Korenveld 1

Verspreide huizen Braamt, Montferland

€ 879.000
Buurt Verspreide huizen Braamt, BraamtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Korenveld in Braamt ademt karakter en ruimte. Met een woonoppervlak van 275 m² en een perceel van maar liefst 2050 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. De woning uit 1940 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €879.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Montferland.

Buurt Verspreide huizen Braamt

De buurt Verspreide huizen Braamt is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt 710 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar mensen graag wonen vanwege de ruimte en rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 85% van de woningen is koop, wat duidt op een stabiele, eigenaar-bewoonde wijk.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 1,6 km afstand, of bij de PLUS op 3,9 km. Basisschool De Boomgaard ligt op 1 km lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van ’s-Heerenberg of Doetinchem, op 6 km afstand. De gemeente Montferland biedt verder volop natuur en recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 879.000
Prijs per m²€ 3.196
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte2050m²
Bouwjaar1940
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Braamt
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Korenveld 1, Braamt

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Braamt

Inwoners710
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Gerrit Varwijkplein 34
1590m
PLUS
Willy Brandtplein 26
3884m
Aldi
Molenpoortstraat 16
4685m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
999m
Roncalli Basisschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
1815m
Basisschool Laetare
Basisonderwijs · 111 leerlingen
2807m

Veelgestelde vragen

Over Korenveld 1, Braamt

Welk energielabel heeft Korenveld 1?

De woning aan Korenveld 1 in Braamt heeft energielabel E.

Is €879.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €879.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2050 m² en de woonoppervlakte van 275 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is een matig label. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is dan nieuwere woningen, wat kan leiden tot hogere energiekosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Braamt?

Braamt ligt in de Achterhoek, op ongeveer 5 km van het treinstation van Doetinchem. De buurt is rustig en landelijk, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn binnen enkele kilometers bereikbaar.