Vrijstaande woning te koop: Kransakker 18, Weert
Verkocht onder voorbehoud
KopenWeertVrijstaande woningenKransakker 18

Kransakker 18

Laarveld, Weert

€ 889.000
Buurt Laarveld, WeertBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Kransakker 18 in Weert ademt rust en ruimte. Gebouwd in 2019 en voorzien van energielabel A+++, is het een moderne, duurzame woning. Met 209 m² woonoppervlak en een perceel van 481 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de schaarste aan vrijstaande woningen in Weert.

Laarveld: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning ligt in de buurt Laarveld, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1500 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en weinig criminaliteit.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op tien minuten lopen. Ook zijn er diverse basisscholen om de hoek, zoals Montessorischool Weert en IKC Laar. De gemeente Weert biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een treinstation op 2,8 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Saelmans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 4.254
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte481m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA+++
BuurtLaarveld
WijkLaar en Hushoven
GemeenteWeert

Locatie

Kransakker 18, Weert

Buurt statistieken

Gegevens uit Laarveld

Inwoners1.505
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Laarveld

Woningvoorraad479
Gem. WOZ-waarde€ 465.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Muntpassage 49
1356m
Jumbo
Collegeplein 11
1462m
SPAR express
Graafschap Hornelaan 34
1878m

Scholen

25 binnen 5 km

Montessorischool Weert
Basisonderwijs · 300 leerlingen
864m
IKC Laar
Basisonderwijs · 203 leerlingen
923m
Openbare Basisschool Molenakker
Basisonderwijs · 378 leerlingen
990m

Veelgestelde vragen

Over Kransakker 18, Weert

Welk energielabel heeft Kransakker 18?

De woning aan Kransakker 18 in Weert heeft energielabel A+++.

Is €889.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €889.000 is aan de hoge kant, maar gezien het energielabel A+++, het bouwjaar 2019 en de ruime oppervlakte van 209 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Weert. De woning is modern en duurzaam, wat de meerprijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Laarveld om in te wonen?

Laarveld is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een dorpse sfeer. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand, en het centrum van Weert is met de fiets goed bereikbaar.

Wat zijn de energiekosten van een A+++ woning?