Vrijstaande woning te koop: Kroonborg 7, Drieborg
Verkocht onder voorbehoud

Kroonborg 7

Drieborg-Centrum, Oldambt

€ 289.000
Buurt Drieborg-Centrum, DrieborgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 144m²
144m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Drieborg

Deze vrijstaande woning aan de Kroonborg 7 staat in een groene, rustige omgeving. Met 144 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1178 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Oldambt.

De buurt Drieborg-Centrum

Drieborg-Centrum is een kleine, hechte gemeenschap met 305 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 6,1. Een bewoner zegt: "Nvt." De sfeer is dorps en gemoedelijk. Meer over de buurt Drieborg-Centrum.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Coop of SPAR express, beide op een paar kilometer afstand. Voor de kinderen is Kindcentrum Houwingaham om de hoek, op 400 meter lopen. Ook de basisscholen Kindcentrum de Uilenburcht en Kindcentrum De Bouwsteen zijn binnen tien minuten rijden. Het treinstation ligt op 3,7 km. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 4,4 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Viva Makelaars Winschoten op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.007
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte1178m²
Bouwjaar2002
EnergielabelB
BuurtDrieborg-Centrum
WijkDrieborg
GemeenteOldambt

Locatie

Kroonborg 7, Drieborg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Helga
27-08-2024
Nvt

Nvt

Buurt statistieken

Gegevens uit Drieborg-Centrum

Inwoners305
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Hoofdstraat 41
2724m
SPAR express
Rijksweg A7 NZ 42
2958m
SPAR
Hoofdweg 123
6627m

Scholen

1 binnen 5 km

Kindcentrum Houwingaham
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2883m

Veelgestelde vragen

Over Kroonborg 7, Drieborg

Welk energielabel heeft Kroonborg 7?

De woning aan Kroonborg 7 in Drieborg heeft energielabel B.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 144 m² met een groot perceel in Drieborg. Het energielabel B en bouwjaar 2002 maken het een zuinige woning. Vergelijkbare woningen in de regio Oldambt worden rond dit bedrag aangeboden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1178 m², wat erg ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin, mogelijkheden voor een schuur, moestuin of speelplek. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals winkels en scholen?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Coop op 2,7 km en SPAR express op 3 km. Basisscholen zoals Kindcentrum Houwingaham liggen op 2,9 km. Het treinstation is 3,7 km verderop. Voor een huisarts moet je 4,4 km reizen.