Vrijstaande woning te koop: Kruislaan 1A, Oostvoorne

Kruislaan 1A

Oostvoorne, Voorne aan Zee

€ 2.350.000
Buurt Oostvoorne, OostvoorneBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 300m²
300m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning aan de Kruislaan in Oostvoorne ademt rust en ruimte. Met 300 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2290 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1979 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €2.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee voor vergelijkbare opties.

Oostvoorne: rustig en groen

Oostvoorne is een dorpse buurt met een mix van gezinnen en ouderen. De omgeving is groen en rustig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met veel koopwoningen (81%). De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen. Meer over de buurt lees je op de pagina over Oostvoorne.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, op tien minuten lopen. Ook zijn er twee basisscholen om de hoek: Openbare Basisschool Het Overbos (twee straten verder) en CNS De Nieuwe Weg (op tien minuten lopen). Het centrum van Oostvoorne met restaurants en een bibliotheek is ook dichtbij. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder veel voorzieningen in de regio.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolpa van der Hoek Oostvoorne aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.350.000
Prijs per m²€ 7.833
Woonoppervlakte300m²
Perceeloppervlakte2290m²
Bouwjaar1979
EnergielabelD
BuurtOostvoorne
WijkOostvoorne
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Kruislaan 1A, Oostvoorne

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostvoorne

Inwoners4.840
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsweg 16
1083m
PLUS
Dorpsplein 22
3887m
Lidl
Ruggeplein 10-20
4028m

Scholen

13 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Overbos
Basisonderwijs · 245 leerlingen
182m
CNS De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 224 leerlingen
1034m
obs De Bosrand
Basisonderwijs · 129 leerlingen
1189m

Veelgestelde vragen

Over Kruislaan 1A, Oostvoorne

Welk energielabel heeft Kruislaan 1A?

De woning aan Kruislaan 1A in Oostvoorne heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €2.350.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (300 m²) en het ruime perceel van 2290 m². Vrijstaande woningen in Oostvoorne zijn schaars, en dit formaat is bijzonder. Vergelijkbaar aanbod in de regio is beperkt, dus de prijs is marktconform voor een woning van deze omvang en ligging.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning gemiddeld isoleert. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Een label D biedt ruimte voor verbetering, zoals zonnepanelen of betere isolatie.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2290 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, een zwembad, of zelfs een bijgebouw, afhankelijk van de bestemmingsplanregels.