Vrijstaande woning te koop: Laan der Commando's 23, Middelburg
Onder bod
KopenMiddelburgVrijstaande woningenLaan der Commando's 23

Laan der Commando's 23

Klarenbeek II & III, Middelburg

€ 799.000
Buurt Klarenbeek II & III, MiddelburgBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Laan der Commando's in Middelburg ademt ruimte en rust. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 650 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Middelburg.

Klarenbeek II & III: een rustige, groene buurt

De buurt Klarenbeek II & III is een rustige woonwijk met veel groen. Van de 436 woningen is 91% eengezinswoning en 89% koop. Er wonen relatief veel 65-plussers (365) en gezinnen met kinderen (155). Het aantal misdrijven is laag (15 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. De buurt heeft geen reviews, maar de cijfers spreken voor zich.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die twee straten verder zit. Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar CBS Acaciahof of Archipelschool het Talent, beide op loopafstand. De gemeente Middelburg biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schinkel de Weerd Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 3.751
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte650m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA+
GemeenteMiddelburg

Locatie

Laan der Commando's 23, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Klarenbeek II & III

Inwoners1.055
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
157m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
997m
Aldi
Euromarkt 8
1317m

Scholen

35 binnen 5 km

CSW Toorop Talentcollege
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
178m
CBS Acaciahof
Basisonderwijs · 182 leerlingen
202m
Archipelschool het Talent
Basisonderwijs · 148 leerlingen
205m

Veelgestelde vragen

Over Laan der Commando's 23, Middelburg

Welk energielabel heeft Laan der Commando's 23?

De woning aan Laan der Commando's 23 in Middelburg heeft energielabel A+.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 213 m² met energielabel A+ in deze buurt. De prijs per m² ligt rond de €3.751, wat gebruikelijk is voor vrijstaande woningen in Middelburg.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 2,5 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt is goed bereikbaar, maar het openbaar vervoer is beperkt tot de bus.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1975?

Een woning uit 1975 kan onderhoud vergen aan dak, kozijnen en installaties. Het energielabel A+ is gunstig, maar laat wel controleren of isolatie en verwarming up-to-date zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. CBS Acaciahof (basisonderwijs) zit op 259 meter, Archipelschool het Talent op 264 meter, en CSW Toorop Talentcollege (voortgezet onderwijs) op 256 meter.

Hoe veilig is de buurt Klarenbeek II & III?

De buurt is veilig: in de meest recente cijfers werden 15 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige, groene woonwijk.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van het centrum?

Het centrum van Middelburg ligt op ongeveer 2 km afstand. Met de fiets ben je er in 10 minuten. De woning ligt in een rustige buurt, dicht bij groen en voorzieningen.

Schinkel de Weerd Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Klarenbeek II & III

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appLaan der Commando's 23, Middelburg
Bekijk