Vrijstaande woning te koop: Laan der Commando's 23, Middelburg
KopenMiddelburgVrijstaande woningenLaan der Commando's 23

Laan der Commando's 23

Klarenbeek II & III, Middelburg

€ 875.000
Buurt Klarenbeek II & III, MiddelburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Laan der Commando's 23 in Middelburg ademt ruimte en rust. Met 213 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 650 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig zorgen hebt over de energierekening. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Middelburg.

Klarenbeek II & III: een gewilde, groene buurt

De woning ligt in de buurt Klarenbeek II & III, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, en de sfeer is er gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 15 incidenten en een ruime opzet met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de basisschool: CBS Acaciahof en Archipelschool het Talent liggen op een paar minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo om de hoek, op twee straten verder. Ook Albert Heijn is tien minuten lopen. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schinkel de Weerd Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 4.108
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte650m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA
BuurtKlarenbeek II & III
WijkKlarenbeek
GemeenteMiddelburg

Locatie

Laan der Commando's 23, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Klarenbeek II & III

Inwoners1.055
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
238m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
1007m
Aldi
Euromarkt 8
1384m

Scholen

35 binnen 5 km

CSW Toorop Talentcollege
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
256m
CBS Acaciahof
Basisonderwijs · 182 leerlingen
259m
Archipelschool het Talent
Basisonderwijs · 148 leerlingen
264m

Veelgestelde vragen

Over Laan der Commando's 23, Middelburg

Welk energielabel heeft Laan der Commando's 23?

De woning aan Laan der Commando's 23 in Middelburg heeft energielabel A.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Middelburg, maar het energielabel A en de ruime oppervlakte (213 m²) en perceel (650 m²) rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder of kleiner. Het is een marktconforme prijs voor een woning in deze staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation van Middelburg ligt op 2,5 km afstand, dus op loopafstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De buurt heeft voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere scholen op loopafstand. CBS Acaciahof (basisonderwijs) ligt op 259 meter, Archipelschool het Talent (basisonderwijs) op 264 meter, en CSW Toorop Talentcollege (voortgezet onderwijs) op 256 meter. Ook is er een school voor speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe veilig is de buurt Klarenbeek II & III?

De buurt is zeer veilig. In de meest recente cijfers zijn er slechts 15 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige, groene wijk waar veel gezinnen en ouderen wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu. Dit label is gunstig voor de maandelijkse lasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Jumbo ligt op 238 meter, dus om de hoek. Albert Heijn is op 1 km, tien minuten lopen. Ook Aldi en SPAR zijn binnen 1,5 km te vinden. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

Hoe groot is het perceel en de tuin?