Vrijstaande woning te koop: Langedijk 13B, Hollandscheveld

Langedijk 13B

Industriegebied Buitenvaart, Hoogeveen

€ 979.000
Buurt Industriegebied Buitenvaart, HollandscheveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met ruimte

Deze vrijstaande woning aan de Langedijk in Hollandscheveld ademt rust en ruimte. Het huis uit 2000 is energiezuinig met label A en staat op een perceel van maar liefst 2274 m². De woning heeft 188 m² woonoppervlak en is in de afgelopen jaren verkocht voor een gemiddelde prijs van €795.000 in de buurt, dus de vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hoogeveen.

Buurt Industriegebied Buitenvaart

De buurt Industriegebied Buitenvaart is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (94%). Er wonen vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 489, wat het een echte landelijke omgeving maakt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Industriegebied Buitenvaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 792 meter of de Aldi op 962 meter. Ook Albert Heijn is op loopafstand (1,5 km). In de buurt zijn diverse scholen, zoals O.B.S. de Goudvink (1 km) en De Krullevaar christelijke Jenaplanschool (1,1 km). Voor voortgezet onderwijs is de Regionale Scholengemeenschap Wolfsbos op 1,3 km. Het treinstation ligt op 6 km afstand. Ontdek meer over de gemeente Hoogeveen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 979.000
Prijs per m²€ 5.207
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte2274m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtIndustriegebied Buitenvaart
WijkIndustrie- en verspreide gebieden
GemeenteHoogeveen

Locatie

Langedijk 13B, Hollandscheveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Industriegebied Buitenvaart

Inwoners265
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Industriegebied Buitenvaart

Woningvoorraad89
Gem. WOZ-waarde€ 475.000
Koopwoningen94%
Huurwoningen6%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
De Wielewaal 30
792m
Aldi
Wielewaal 2
962m
Albert Heijn
De Nije Nering 50
1486m

Scholen

37 binnen 5 km

Gespecialiseerd Onderwijs Hoogeveen (SO de G.J. van der Ploegschool), locatie Wielewaal
Speciaal onderwijs · 75 leerlingen
917m
Gespecialiseerd Onderwijs Hoogeveen (SBO de Carrousel), locatie Wielewaal
Speciaal onderwijs · 86 leerlingen
972m
O.B.S. de Goudvink
Basisonderwijs · 161 leerlingen
1056m

Veelgestelde vragen

Over Langedijk 13B, Hollandscheveld

Welk energielabel heeft Langedijk 13B?

De woning aan Langedijk 13B in Hollandscheveld heeft energielabel A.

Is €979.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €979.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €795.000 in de buurt. Houd er rekening mee dat het om een vrijstaande woning met een groot perceel van 2274 m² en energielabel A gaat, wat de prijs kan rechtvaardigen. Er zijn op dit moment geen andere koopwoningen beschikbaar in de buurt, dus het is lastig om direct te vergelijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?