Vrijstaande woning te koop: Langshanlaan 13, Barneveld
KopenBarneveldVrijstaande woningenLangshanlaan 13

Langshanlaan 13

Veller, Barneveld

€ 1.089.000
Buurt Veller, BarneveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 205m²
61% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige, kindvriendelijke buurt

Deze vrijstaande woning uit 2019 aan de Langshanlaan 13 in Barneveld ademt ruimte en moderne luxe. Met 205 m² woonoppervlak en een perceel van 450 m² is het een flinke gezinswoning. De vraagprijs van €1.089.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Barneveld ligt lager, maar deze woning is ook bovengemiddeld groot.

Veller: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Veller, een rustige wijk met veel gezinnen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Mooie buurt met veel voor kinderen en gezellige buren." Ook wordt de buurt omschreven als "kindvriendelijk en rustig, veel speelgelegenheid". De buurt telt relatief veel kinderen en eenpersoonshuishoudens zijn er weinig. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto's alleen voor bestemmingsverkeer zijn. Meer over de buurt Veller.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, op nog geen tien minuten lopen. Ook de Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum De Branding Veller, dat naast de deur ligt, of naar Basisschool Ariane, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is De Meerwaarde op loopafstand. De gemeente Barneveld biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Westeneng Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.089.000
Prijs per m²€ 5.312
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte450m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA+
BuurtVeller
WijkBarneveld
GemeenteBarneveld

Locatie

Langshanlaan 13, Barneveld

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.8
J
01-02-2025
Mooie buurt met veel voor kinderen en gezellige buren.

Deze buurt is zeer kindvriendelijk en goed bereikbaar. Auto vriendelijk doordat er alleen maar bestemming verkeer komt. De wijk wordt goed onderhouden door de gemeente. Als je in de buurt rond loopt is iedereen zeer vriendelijk, met een supermarkt in de buurt en meerdere scholen enkele maakt het een perfecte plek voor iedereen Trein station Barneveld Zuid maakt het ideaal om elke kant op te gaan.

7.5
Janine
31-10-2023
Fijn wonen

Kindvriendelijke en rustige buurt, veel speelgelegenheid

Buurt statistieken

Gegevens uit Veller

Inwoners4.380
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veller

Woningvoorraad1.431
Gem. WOZ-waarde€ 420.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Coop
Lavendelplein 2
789m
Jumbo
Buru 40
902m
Aldi
Theaterplein 7
1322m

Scholen

29 binnen 5 km

Kindcentrum De Branding Veller
Basisonderwijs · 235 leerlingen
113m
Basisschool Ariane
Basisonderwijs · 164 leerlingen
206m
De Meerwaarde
Voortgezet onderwijs · 1788 leerlingen
415m

Veelgestelde vragen

Over Langshanlaan 13, Barneveld

Welk energielabel heeft Langshanlaan 13?

De woning aan Langshanlaan 13 in Barneveld heeft energielabel A+.

Is de vraagprijs van €1.089.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven het gemiddelde in de buurt, waar de gemiddelde vraagprijs €728.500 is. Maar deze woning is met 205 m² ook 61% groter dan het buurtgemiddelde van 127 m². De prijs per m² is ongeveer €5.312, wat dicht bij het gemiddelde van €5.479 per m² in de buurt ligt. Het is een royale, moderne woning met energielabel A, dus de prijs is marktconform voor het formaat en de kwaliteit.

Hoe is de buurt Veller voor gezinnen?

Veller wordt door bewoners omschreven als kindvriendelijk en rustig, met veel speelgelegenheid. De buurt heeft relatief veel kinderen en weinig eenpersoonshuishoudens. Er zijn meerdere scholen op loopafstand, waaronder Kindcentrum De Branding Veller en Basisschool Ariane. Ook is er een supermarkt in de buurt. Het is een veilige, autoluwe wijk waar kinderen buiten kunnen spelen.

Wat is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation Barneveld Zuid ligt op 0,7 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto, maar er is alleen bestemmingsverkeer, wat het rustig houdt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals de Coop (789 m) en Jumbo (902 m). Ook zijn er diverse scholen, waaronder basisonderwijs op 1,4 km en voortgezet onderwijs op 1,1 km. Een park of plantsoen is op 0,3 km. De afstand tot een huisartsenpraktijk is 2 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 83,3% van de koopwoningen label A. Dit label duidt op lage stookkosten en een goede isolatie. Het is een moderne woning uit 2019, dus je kunt rekenen op een comfortabel binnenklimaat.

Hoe groot is de tuin en het perceel?